GayrimenkulEks

Şok’tan CardFinans’la Yapacağınız Alışverişlerde 25TL Parapuan Fırsatı!

Finansbank ile Şok market arasında yapılan anlaşma doğrultusunda müşteriye 25 TL puan hediye. Kampanya 30 Ocak tarihinde sona erecek.

Şok’tan CardFinans’la Yapacağınız Alışverişlerde 25TL Parapuan Fırsatı!

Finansbank ile Şok market arasında yapılan anlaşma doğrultusunda müşteriye 25 TL puan hediye. Kampanya 30 Ocak tarihinde sona erecek.

Cardfinans ve Şok marketin işbirliği ile Şok marketten alışveriş yapan müşteriler World puan kazanıyor. Kampanya dün 3 Ocak itibari ile başlarken 30 Ocak 2018 tarihinde sona erecek. Kampanyaya dahil olmak isteyen kullanıcılar SEPET yazıp 2273’e göndermeleri yeterli olacak. Müşterinin 200 TL veya daha üst rakamlarda harcama yapması halinde 25 TL world puan kazanacak.

TL Yükleme ve Sigaralar Dahil Değil

QNB Finansbank’a ait pos cihazlarından yapılacak alışverişlerden puan elde edilecek. Kazanılan puanlar Şok marketin sigara ürünleri ile TL yüklemelerin de kabul edimeyecek. Finansbank’a ait birçok hesap türü bu kampanyada kullanılabilirken Cardfinans Fix kartları için bu geçerli olmayacak. Fırsattan bir müşteri sadece 1 kere faydalanabilecek. Cep mobil uygulamasından kampanyaya dahil olmak isteyen müşteriler uygulamaya girdikten sonra Hemen Katıl seçeneğini aktif ederek  başvurularını yapmış olacak.

Elde edilen puanlar 1 Şubat 2018 tarihinde kartlara yüklenecek. Şubat ayı sonuna kadar kullanılması gereken World puanlar 2 Mart 2018 tarihinde ise kartlardan silinecek. Müşteri ek kartı ile alışveriş yapsa dahi kazanılan puanlar asıl karta aktarılacak.

İnternet Sitesine Yansıması Geç Olacak

Yapılan alışverişin iptali halinde worl puanlar da hesaptan silinecek. Eğer müşteri puanları kullanılmış ise bir dahaki dönemde kredi kartına harcanılan puanlar borç olarak yansıtılacak. Şok market tarafından yapılan değişikliklerin internet sitesine yansımasının da hemen olmayacağı ve gecikmeler meydana gelebileceği belirtildi. Cardfinans ile kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde yaşanan sorunlardan kesinlikle Şok market sorumludur. Bilgi almak isteyen kullanıcılar doğrudan Şok market ile iletişime geçmeli.

Benzer Haber:  World Kart 2018 Kampanyaları 25 TL Hediye
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Diyarbakır Sur İçin Yeni Dönem Başlıyor!
Dikkat! 1 Haziran’dan Sonra O Binalara Yapı Ruhsatı Verilmeyecek!
3. Havalimanı İle Bilet Fiyatları Düşecek Mi?
3 Yönetmelik Değişti! Artık Ön Ödemeli Konut Satışlarında Sigorta Zorunluluğu Var!
87.000 Asansöre Kırmızı Etiket, Firmalara ise 7 Milyon TL Ceza
Gebze-Darıca Metro Hattı İçin İhale Tarihi Belirlendi!
İnşaat Sektörü Dünya Çapında Büyümesini Sürdürecek!
2018 TOKİ Malatya Darende Konutları! Son Başvuru: 30 Mart!
Dar Gelirliler için 285 TL’den Başlayan Taksitle 2018 Kars Sarıkamış Konutları!
İşte Dünya Borsasının Toplam Değeri!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ