Şok’tan CardFinans’la Yapacağınız Alışverişlerde 25TL Parapuan Fırsatı!

Finansbank ile Şok market arasında yapılan anlaşma doğrultusunda müşteriye 25 TL puan hediye. Kampanya 30 Ocak tarihinde sona erecek.

Cardfinans ve Şok marketin işbirliği ile Şok marketten alışveriş yapan müşteriler World puan kazanıyor. Kampanya dün 3 Ocak itibari ile başlarken 30 Ocak 2018 tarihinde sona erecek. Kampanyaya dahil olmak isteyen kullanıcılar SEPET yazıp 2273’e göndermeleri yeterli olacak. Müşterinin 200 TL veya daha üst rakamlarda harcama yapması halinde 25 TL world puan kazanacak.

TL Yükleme ve Sigaralar Dahil Değil

QNB Finansbank’a ait pos cihazlarından yapılacak alışverişlerden puan elde edilecek. Kazanılan puanlar Şok marketin sigara ürünleri ile TL yüklemelerin de kabul edimeyecek. Finansbank’a ait birçok hesap türü bu kampanyada kullanılabilirken Cardfinans Fix kartları için bu geçerli olmayacak. Fırsattan bir müşteri sadece 1 kere faydalanabilecek. Cep mobil uygulamasından kampanyaya dahil olmak isteyen müşteriler uygulamaya girdikten sonra Hemen Katıl seçeneğini aktif ederek  başvurularını yapmış olacak.

Elde edilen puanlar 1 Şubat 2018 tarihinde kartlara yüklenecek. Şubat ayı sonuna kadar kullanılması gereken World puanlar 2 Mart 2018 tarihinde ise kartlardan silinecek. Müşteri ek kartı ile alışveriş yapsa dahi kazanılan puanlar asıl karta aktarılacak.

İnternet Sitesine Yansıması Geç Olacak

Yapılan alışverişin iptali halinde worl puanlar da hesaptan silinecek. Eğer müşteri puanları kullanılmış ise bir dahaki dönemde kredi kartına harcanılan puanlar borç olarak yansıtılacak. Şok market tarafından yapılan değişikliklerin internet sitesine yansımasının da hemen olmayacağı ve gecikmeler meydana gelebileceği belirtildi. Cardfinans ile kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde yaşanan sorunlardan kesinlikle Şok market sorumludur. Bilgi almak isteyen kullanıcılar doğrudan Şok market ile iletişime geçmeli.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.