Smart Kurumsal, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı!

Smart Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımları gerçekleştirecek.

Smart Kurumsal, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı!

Smart Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımları gerçekleştirecek.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı yayınlayan şirket ve iş ilanı detayları ile ilgili detaylar haberimizde…

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Detayları

Smart Kurumsal’ın alım yapacağı Gayrimenkul Değerleme Uzmanlarının ilgili bölümlerden mezun olmaları istenmiştir. Bu bölümler Mimarlık, Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ya da Şehir Bölge Planlamadır.

Başvuruda bulunacak adayların Gayrimenkul Değerleme sektöründe en az 1 sene olmak üzere deneyim kazanmış olmaları istenmektedir.

SPK ve BDDK düzenlemeleri kapsamında her çeşit taşınmazın değerleme raporlarının hazırlanması ile değerleme kapsamında bulunan taşınmazların yerinde tespit edilmesi, incelenmesi, resmi kurum incelemelerin detaylı ve özenli bir şekilde gerçekleştirilmesi, raporların bağımsız ve tarafsız yapılması kapsamında istihdam edilecek kişilerin MS Office programları hakkında geniş donanıma sahip, ileri seviyede kullanabiliyor olmaları istenmektedir.

Tüm bunlara ek olarak SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Lisansının da hak edilmiş olması bireylerin başvurularının ön değerlendirme kapsamında bulunmasına imkan yaratacaktır.

Sık sık gerçekleştirilecek seyahatler için engelleri bulunmayan, aktif olarak araç kullanabilen ve B sınıfı ehliyeti olan bireylerin başvurularını değerlendirecek olan Smart Kurumsal Gayrimenkul Değ. ve Dan., adayların aynı zamanda da esnek çalışma saatlerinde istihdam edebilmesini, işinde dikkatli, her zaman araştırmacı, girişken ve analitik düşünme yeteneğinin gelişmiş olmalarını istemektedir.

Türkçe’nin doğru kullanımı kapsamında özenli olunması istenip İngilizce bilen adayların başvuruları da ön değerlendirme kapsamında bulunacaktır.

Ankara ve İzmir lokasyonlu çalışılacak olup, adayların ya burada ikamet ediyor ya da ikamet edebilecek olmaları istenmektedir.

Smart Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından 19 Ekim 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvurular ise 17 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/smart-kurumsal-gayrimenkul-degerleme-ve-dan-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1896290?

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.