Kariyer Sistem Gayrimenkul 4 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Sistem Gayrimenkul 4 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Sistem Gayrimenkul Değerleme, gayrimenkul değerleme uzmanı alımları gerçekleştireceğinin duyurusunu yaptı.

Sistem Gayrimenkul Değerleme, gayrimenkul değerleme uzmanı alımları gerçekleştireceğinin duyurusunu yaptı.

Tam zamanlı istihdam edilmek üzere Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı yapılacaktır. Bunun için adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Şartları sağlayan adaylarla iletişme geçilecektir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı için Detaylar

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) düzenlemeleri kapsamında tüm gayrimenkul değerleme raporları hazırlama süreçlerinin yapılması, bağımsız aynı zamanda da tarafsız olacak şekilde piyasa ile çevre koşullarının analizlerinin yapılması gerçekleştirilecektir.

Bu işlere ek olarak gayrimenkuller ile ilgili piyasaların araştırılması, incelenmesi, fizibilite çalışmalarının yapılması, gayrimenkul ve buna bağlı olan tüm hakların hukuki durumlarının incelenmesi, analizlerinin yapılması, boş arazi ile geliştirilmiş proje değeri analizinin gerçekleştirilmesi, en yükse ile en iyi kullanım değeri analizi çerçevesinde ilgili alanların danışmanlık ile raporlama faaliyetlerinin yapılması işleri gerçekleştirilecektir.

Bunun için Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı için istenilen şartlarda maksimum 6 senelik deneyim sahibi olunması yeterli olmaktadır. Ancak tüm değerleme uzmanı iş ilanlarında da olduğu gibi ne kadar fazla alan hakkında deneyim sahibi olunması, yapılan işler hakkında donanımlı ve bilgili olunması aynı zamanda da hızlı olunması her zaman işe kabul edilmenin birinci şartları arasında yer almaktadır.

Sistem Gayrimenkul Değerleme her ne kadar tüm bölümlerden mezun olan adayların başvurularını değerlendirecek olsa da İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Harita Mühendisliği ve benzeri gibi ilgili alanlardan mezun olan adayların yaptıkları Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş başvurusu ön değerlendirmeye alınacaktır.

Tüm adayların SPK tarafınca onaylanmış, hak kazanılmış Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı olması istenmektedir. Yine tüm adayların MS Office programları hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

B sınıfı ehliyeti almayı hak kazanmış, ehliyeti olan ve aynı zamanda buna ek olarak araç da kullanabilen adayların başvuruları değerlendirilecektir. Adayların seyahat engellerinin olmaması talep edilmektedir.

Erkek adaylar için de sunulan şart vardır. Bu da askerlik görevidir. Askerliğini yapmış erkek bireyler şirketin sunduğu kriterlerden biridir.

Bireyler İstanbul ili Bakırköy şubesinde istihdam edilecektir. Bu nedenle bireylerin bu lokasyona ulaşım sorunu yaşamamaları istenmektedir.

4 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı yapılacaktır. Başvuru süresi ise 3 Eylül’e kadar devam edecektir.

Haberin sonunda verdiğimiz bağlantı aracılığı ile de başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sistem-gayrimenkul-degerleme-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1825482

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından açılan iş ilanları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen + eighteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,436BeğenenlerBeğen
9,087TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,737TakipçilerTakip Et