GayrimenkulEks

Sinpaş Yapı Şehir İçinde Şehir Kuruyor!

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul şirketlerinden biri olan Sinpaş Yapı, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin hemen yanı başında Sinpaş Finans Şehir kuruyor.

Sinpaş Yapı Şehir İçinde Şehir Kuruyor!

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul şirketlerinden biri olan Sinpaş Yapı, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin hemen yanı başında Sinpaş Finans Şehir kuruyor.

Yapılmamışı yapma anlayışıyla Türkiye’de gayrimenkul sektörünün en önemli isimlerinden biri haline gelen Sinpaş GYO, tüm dünyanın yeni finans merkezi olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin hemen yanında, az katlı mimari tasarım ve sıcacık bir sokak konsepti ile yepyeni bir şehir kurmaya hazırlanıyor. Dubai, New York, Londra gibi öncü finans merkezlerinde bir emsali bulunan “finans dünyası içerisindeki zengin yaşam” konsepti, Sinpaş Finans Şehir ile İstanbul’da hayat buluyor.

Proje Oldukça Yoğun İlgi Görüyor

Sinpaş Finans Şehir, İstanbul Uluslararası Finans Merkezine yürüme mesafesi kadar yakın bir mesafede yer alıyor. Kenti tüm dokularını hissederek ve beraber yaşama tecrübelerine odaklanarak şehirli konseptine sahip olan bu proje, oldukça seçkin ve elit ayrıntıları ile kentin dinamik dokusunu ve sıcaklığını yaşatmayı planlıyor. Gerek yerli, gerekse yabancı iş dünyasına yepyeni ve özgün bir hayat vaat eden Sinpaş Finans Şehir, sahip olduğu merkezi bir lokasyonu ve bahsi geçen özel tasarımı ile beraber hızla yatırım değer kazanabilecek kuvvetli bir yatırım imkanı sağlıyor. Söz konusu olan bu proje, daha ön talep aşamasında iken bir hayli yoğun ilgi ile karşılandı.

2 bin 750 Konutta Yer Veriliyor

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi, Türkiye’nin ve dünyanın en önemli yatırım merkezlerinden biri olarak hedefleniyor. İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanı başında hayata geçirilen bu proje 2 bin 750 adet konuttan meydana geliyor. Konutların yanı sıra home office, ticari birimler ve 36 bin 500 metrekarelik bir şehir parkına da yer verilen proje, zen ve modern bir yaşam olanağı sağlıyor. Hayata geçirilmesinin ardından yaklaşık olarak 50 bin civarında masa başı çalışanını istihdam sağlanması beklenen Sinpaş Finans Şehir Projesi, kentin göbeğinde yaşayıp hayattan zevk alanların tercihi olacağı düşünülüyor.

Benzer:  Başbakan Yardımcısı 3’üncü Çeyrekteki Konut Satışlarını Açıkladı!
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
Konut Kredisi Faizleri Son 6 Yılın Rekorunu Kırdı!
Konut Sahibi Olmayan Kalmayacak! Sosyal Konut Seferberliği Sürüyor!
Atatürk Kültür Merkezi’nin Yıkımına Başlanıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ