Sinpaş Altınoran Çankaya

Sinpaş tarafından yapılan Altınoran Çankaya projesi yükselmeye devam ediyor. İşte projeye dair tüm detaylar!

Sinpaş Altınoran Çankaya Projesine Ait Son Fotoğraflar

Sinpaşın Ayrıcalıklar Dünyası Altınoran sloganıyla tanıttığı projesi Altınoran yüzlerce konutuyla, yüzlerce aileye yuva olma yolunda ilerliyor.

Ankaranın gözde konut projelerinden olan ve 5 etapta yapılan Sinpaş Altınoran Çankaya projesi, kusursuz bir mimari yapıya sahip olması ile özel bir şehir yaşamı sunuyor. Onlarca farklı bitki türüne yer verilecek olan Altınoran yaşam alanında, alışveriş merkezinden, spor salonuna, restoranlardan, kafelere kadar bir şehirde olması gereken her şey olacak.

Vadi manzaralı yüzme havuzuna sahip olacak olan projede, Yüzyıl Meydanı adı verilen bir meydan da yer alırken, meydanın hemen yanında Cumhuriyet Kulesi yükselecek. Skywalk adı verilen yürüyüş yolunun yanı sıra, Altınoranda yaşayanlar Aqua Star Su Gösterisi ile vakitlerini geçirecekleri bir çok etkinlik alanına sahip olacaklar. Ekolojik Pazar sayesinde yaşayacak olanlara sağlıklı bir yaşam tarzı tanıyacak olan Sinpaş, Gökyüzü Köprüsü, Su Kıyısı Yürüme Yolları gibi alanlar ile yürüyüş yaptığınız zamanlarınızı daha keyifli hale getirecek.

Sinpaş Altınoran Çankaya projesinde yer alan diğer ayrıcalıklı alanlar ise; avlular, yürüyüş parkurları, su kıyısı terasları, su basamakları, doğal göletler, adalar, yoga tepesi, yaşam korusu, sazlık adası, satrançlı meydan ve kıyı bahçesi alanları olarak göze çarpıyor.

Altınoran Çankaya projesinde yer alan, zaman geçirecek mekanlar ise; kayak pisti, buz pateni pisti, teleferik, macera vadisi, çocuk vadisi, piknik alanları, çay bahçeleri, kafeler, restoranlar olarak göze çarpıyor.

Sinpaş Altınoran Çankayadan Daire Sahibi Olmak İçin Konut Kredisi

Emlak Konut GYO tarafından öncülük edilen konut kredisi kampanyası ile yüzde 5 peşinat kampanyası ile birlikte 240 aya varan vade seçenekleri eşliğinde aylık yüzde 0,79 dan başlayan faiz oranları ile daire sahibi olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.