Sıkıcı Duvarlardan Kurtulun!

Sıkıcı Duvarlardan Kurtulun!

Doğru yapılan duvar dekorasyonu ile en kötü ev bile muhteşem bir görünüme sahip olabiliyor. Çeşitli duvar dekorasyonu fikirleri ile sıkıcı duvarlarınızla vedalaşabilirsiniz.

Evinizin boş ve sıkıcı olan duvarlarını birkaç küçük dokunuş ile şık ve zarif bir görünüşe sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Duvar dekorasyon fikirlerini düşük maliyetle ve basit bir şekilde uygulamanız mümkündür. Boş duvarlarınızı sıkıcı halinden kurtarmak duvar dekorasyon fikirleri ile çok basit. Bunun için ilk adım uygulayacağınız dekorasyon fikrini seçmek ve işe koyulmak.

Günümüzde bu uygulamalar için fazlasıyla seçenek var. İşte boş ve sıkıcı duvarlarınıza veda etmenin yolları…

1Raflar

Birkaç basit raf sayesinde sıkıcı duvarlarınızı canlandırabilirsiniz. Dekoratif malzemeler veya birkaç aksesuar ile rafları da dekore etmeniz mümkün.

2Çerçeveler

Yaşadığınız alana sıcaklık ve keyif katmak için yararlanacağınız çerçeveleri değişik şekillerde bir araya getirerek duvarlarınıza zevk katabilirsiniz. İsterseniz boş çerçeveler de kullanarak daha sade ve daha dingin duvarlar yaratabilirsiniz.

3Sticker’lar, Stencil’ler

Duvarlarınızda keyifli ve eğlenceli bir etki yaratmak için Sticker ve stencil’lerden yararlanabilirsiniz. Yapışkanlı oluşları sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan ürünler ile birlikte yaşadığınız yerde farklı kurgular yaratabilirsiniz. Duvarlarınızın ya da eşyalarınızın renkleri ile uyumlu Sticker’lar dekorasyon konusunda fark yaratmanızı sağlayacak, duvarlarınıza hareket katacak.

4Aynalar

Sıkıcı duvarlarınızı eğlenceli hale getirmeniz için gereken bir diğer nesne ise aynadır. Evinize kattığı derinlik ve zarafet ile birlikte aynalar ayrıca eviniz daha da aydınlatacaktır.

5Aksesuarlar

Duvar dekorasyonu konusunda fazlaca cesarete sahip olan insanlar için farklı aksesuarlar seçmek oldukça etkileyicidir. Farklı aksesuarlar ile duvarlar monotonluktan ve sıkıcılıktan kurtulup muhteşem bir hale bürünebilirler. Birçok objeyi tek bir duvarda kullanarak farklı bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.