Semt Kocaeli Projesi’nde Teslim Tarihi 2019 Mart!

Pekdemir İnşaat tarafından bu yılın Haziran ayında başlanılan Semt Kocaeli projesinde, 4 ay gibi kısa bir zaman zarfında projenin kaba inşaat kısmı tamamlanma aşamasına geldi. Bu yıl Nisan ayı itibariyle düzenlenen lansman sonrasında daire satışlarına başlanan projede, ekonomik fiyatlar ile konut satın alma kampanyası devam ediyor. Toplamda 15 blokta 280 adet daireden meydana gelecek olan […]

Pekdemir İnşaat tarafından bu yılın Haziran ayında başlanılan Semt Kocaeli projesinde, 4 ay gibi kısa bir zaman zarfında projenin kaba inşaat kısmı tamamlanma aşamasına geldi.

Bu yıl Nisan ayı itibariyle düzenlenen lansman sonrasında daire satışlarına başlanan projede, ekonomik fiyatlar ile konut satın alma kampanyası devam ediyor. Toplamda 15 blokta 280 adet daireden meydana gelecek olan Semt Kocaeli konut projesi, lüks anlayışını yalın ve prestijli tarzı ile harmanlayarak öne çıkan konut projeleri arasında yer alıyor. 6 katlı olan blokların kaba inşaatlarında çatı kapama aşamasına kadar gelinirken, bazı bloklarda da kat seviyelerinde inşaatlar devam ediyor.

73 Yıllık Engin Tecrübe!

Proje hakkında açıklamalarda bulunan Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 73 yıllık köklü bir firma olduklarını ve gününde teslim ilkesini benimsediklerini ifade etti. Önceki projelerinde olduğu gibi rakipsiz bir hız ile inşaatı devam ettirdiklerini ifade eden Pekdemir, projenin mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde inşa edilerek sahiplerine teslim edileceğini ifade etti.

Peşinatı 10 Ay Vadelendirme İmkânı!

30 ve 36 ay vade seçeneklerinde sıfır faiz oranı avantajı sağlanan Semt Kocaeli konut projesinde, konut kredisi ile satın alım gerçekleştirecek olan kişilere peşinat için de 10 ay taksitlendirme imkânı sağlanıyor. Toplu bir ödeme yapılmadan rahat bir şekilde konut satın alımının mümkün olduğunu ifade eden Pekdemir, cazip fiyatlar ile daire satışlarına devam edildiğini aktardı.

Uygun Fiyatlı Bahçe Dubleksleri!

Proje içerisinde alçak katlı olan bloklarda 3+1 ve 5+1 konut tiplerinde bahçe dublekslerinin yer aldığını, projenin Ulusal Mimarlık Ödülü sahibi olan Mimar Cem Sorguç tarafından tasarlandığı belirtildi. Kendilerine ait bahçeye sahip olan dublekslerin, benzer kalitedeki birçok villaya göre çok daha avantajlı maliyetlerle hayata geçirildiğini ifade eden Pekdemir, projenin gösterişten uzak ama işlevselliği uzak olan bir ‘yeni lüks’ tanımı ile projenin hazırlandığını kaydetti. Projede villa projelerindeki aidat artırıcı etki yaratan havuz, sauna gibi tesislerin bulunmadığını, bu durumun da cazip fiyatlar ile bahçe dubleksi satın alımına ortam yarattığını ifade etti.

2019 Mart’ında Teslimat!

Toplamda 22 aylık bir süreçte tamamlanması planlanan projenin 2019 yılı Mart ayı itibariyle sahiplerine teslim edilmesinin beklendiğini ifade eden Pekdemir, projenin şehir merkezine uzaklığının 10 dakika, Yahya Kaptan’a olan uzaklığının ise 4 dakika olduğu Çayırköy’de yer aldığını, aynı zamanda Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü ve Kocaeli – 3.Köprü ve 3. Havalimanı bağlantı yollarına sadece 2 kilometre uzaklıkta olduğunu aktardı.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here