BankalarŞekerbank'tan Uzun Vadeli, Düşük Faizli Konut Kredisi!

Şekerbank’tan Uzun Vadeli, Düşük Faizli Konut Kredisi!

Şekerbank, hayallerini gerçekleştirerek ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için avantajlı konut kredisi faiz oranları ve 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile konut kredisi imkânı sağlıyor.

Şekerbank, hayallerini gerçekleştirerek ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için avantajlı konut kredisi faiz oranları ve 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile konut kredisi imkânı sağlıyor.

Günümüzde ev sahibi olmak, neredeyse tüm vatandaşların öncelikli hedefleri arasında yer alıyor. Birikim yaparak hayal kurulan eve sahip olma yöntemini seçen vatandaşlardan daha çok, bankalar tarafından düzenlenen konut kredisi ürünlerinden faydalanarak ev sahibi olmak tercih ediliyor.

Vade dönemlerinin uzatılması ve konut kredisi için yapılan kredi başvurusu aşamasında vatandaşlardan kefil talep edilmesi yerine satın alınacak konut üzerine ipotek tesisi edilmesi yöntemi ile birlikte hem vatandaşların ev alma aşamasında daha özgüvenli davranmaları, hem de hızlı bir şekilde konut kredisi temin etmelerinin önü açıldı. Kefilsiz konut kredisi ürünleri ile birlikte bireysel gelir durumu ve kredi notuna göre kredi çeken vatandaşlar, kira ödemesi yapar gibi kredi ödemelerini gerçekleştirerek, kendi evlerine sahip olmaya başladı.

Şekerbank Konut Kredisi Özellikleri

Şekerbank, düzenlediği konut kredisi ürünü sayesinde  ödemelerinizi 120 aya kadar uzatmanıza olanak sağlarken, aynı zamanda düşük konut kredisi faiz oranları uygulaması gerçekleştirerek, ödemelerinizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Hem eşit taksitler ile, hem artan taksitler ile, hem de esnek ödeme seçenekleri ile konut kredisi çekmenize olanak sağlayan Şekerbank, satın alınacak konut için gayrimenkul değerleme uzmanı tarafından hazırlanacak ekspertiz raporunda yer alan ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi çekmenize olanak sağlıyor.

Şekerbank Konut Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Planı

Şekerbank, 3 aydan 120 aya kadar tercih edeceğiniz tüm vade seçenekleri için aylık yüzde 1,29 oranında faiz uygulaması gerçekleştirdiğini belirtiyor.

Bankadan temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredi için 120 ay vade seçeneği ile ödeme planını oluşturmanız halinde uygulanacak konut kredisi faiz oranları yukarıda da belirttiğimiz gibi yüzde 1,29 olurken; ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da bin 642 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, GayrimenkulEks.com ziyaretçileri için özel olarak 26 Ağustos 2017 tarihinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla hesaplanmıştır. Bu bağlantıyı kullanarak, kendi konut krediniz için hesaplama yapabilirsiniz.

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/konutkredihesapla

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak; bankalar tarafından düzenlenen kredi ürünlerini inceleyebilir, bütçeniz ve ihtiyacınız için en uygun kredileri belirleyebilirsiniz.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

one × five =

5,221BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
262TakipçilerTakip Et
1,457TakipçilerTakip Et