Şekerbank’tan Ev Sahibi Yapan Konut Kredisi

Avantajlı faiz oranları ve uygun vade koşulları eşliğinde Sizi Ev Sahibi Yapan Konut Kredisi Şekerbank ayrıcalığı ile sunuluyor.

Şekerbank'tan ev sahibi yapan konut kredisi

Avantajlı faiz oranları ve uygun vade koşulları eşliğinde Sizi Ev Sahibi Yapan Konut Kredisi, Şekerbank ayrıcalığı ile sunuluyor.

Zirai yatırım odaklı bir banka olan Şekerbank, konut sahibi olmanın hayalini kuran vatandaşların, hayallerini gerçekleştirebilmeleri için “Sizi Ev Sahibi Yapan Konut Kredisi” ile birlikte konut finansmanı sağlıyor. Sabit faiz üzerinden konut kredisi Şekerbank ayrıcalığı ile 120 aya varan vade seçeneklerinden bütçenize uygun olanını tercih etmenize olanak sağlıyor.

Şekerbank’tan Kefilsiz Sabit Faizli Konut Kredisi

Türkiye’nin zirai yatırım odaklı bankalarından bir tanesi olan Şekerbank, konut kredisi kapsamında da avantajlı faiz oranları ve uygun vade seçenekleri eşliğinde bir kampanya sunuyor. Ekspertiz değerinin yüzde 80’ine tekabül eden kısmını konut kredisi olarak sağlayan Şekerbank, ön kefil şartı aramıyor. Sabit faiz uygulaması yapan Şekerbank, kredi süreciniz boyunca sabit ve eşit taksitler ile bir ödeme planı oluşturarak, bütçenizi yormadan ödeme yapmanıza yardımcı oluyor.

Teminat olarak satın alınan eve ipotek tesisi yapan Şekerbank, kredi ödemenizin tamamlanması halinde ipoteği kaldırarak konutun size devri gerçekleştiriliyor. Teminat olarak konut ipotek uygulaması yapan Şekerbank, kefil şartı aramaz iken, gerekli görülmesi durumunda kefil talep etme hakkını da saklı tutuyor.

Şekerbank Konut Kredisi Masrafları

Şekerbank, konut kredisi uygulamasında 147,5 Türk Lirası tutarında ipotek tesis ücreti talep ediyor. 120 ay vade ile birlikte temin edilecek olan 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için kredi tahsis ücretini 500 Türk Lirası (kredi tutarının yüzde 0,5’i),  ekspertiz ücretini 600 Türk Lirası olmak üzere temin eden Şekerbank, masrafların müşterinin KKB skoru ve konutun sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterebileceğini de belirtiyor.

Şekerbank Konut Kredisi Faiz Oranı ve Ödeme Planı

Şekerbank, konut kredisinde aylık yüzde 1,29 oranında faiz uygulaması yaparken, aylık bin 642,87 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturarak, sabit faiz üzerinden işlem yapmanıza olanak sağlıyor.

Sizde Şekerbank’tan konut kredisi talebinde bulunmak için size en yakın Şekerbank şubesine kimliğiniz, gelir belgeniz ve satın alacağınız konutun tabutu ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemizde yer alan KREDİLER kategorisine göz atarak bütçenize uygun, ekonomik konut kredilerine göz atabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.