Şekerbank’tan 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Şekerbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 5 bin Türk Lirası tutarında acil nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. İşte Şekerbank'ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasına dair detaylar!

Şekerbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 5 bin Türk Lirası tutarında acil nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. İşte Şekerbank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasına dair detaylar!

Şekerbank, yaz döneminde yaşayabileceğiniz tüm nakit ihtiyaçlarınızda rahatlıkla temin edebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi sunarak, bütçenizi yormadan, 48 aya varan vade seçenekleri ile ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Aylık yüzde 1,75’ten başlayan faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Şekerbank, uzun vade seçenekleri eşliğinde ihtiyacınızı temin edip, rahatlıkla ödeme gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Kredi vade süresi boyunca hayat sigortası uygulaması gerçekleştiren Şekerbank, ihtiyaç kredisi için başvuru sürecinde ön teminat ve ön kefil şartı sunmuyor. Kredi notunuza göre kredinizi değerlendirerek sonuçlandıran Şekerbank, kredi notunuzun yeterli olmaması halinde kefil ya da teminat talebinde bulunabiliyor.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Size en yakın Şekerbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda SMS’le kredi başvurusu, internet bankacılığı ile kredi başvurusu yöntemlerini de tercih edebilirsiniz.

Şubeye giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmeniz halinde yanınızda bir takım belgeler bulunması gerekiyor. Bu belgeler arasında nüfus cüzdanınız ve ikâmet adresinizi gösteren adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturasına ek olarak aynı zamanda gelir durumunuzu belgelendirmek adına çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgenizin de yanınızda bulunması gerekiyor.

Aynı zamanda ihtiyaç kredisi başvurunuzu cep telefonundan SMS göndererek gerçekleştirmenize de olanak sağlayan Şekerbank, cep telefonunuzun SMS bölümüne girip, büyük harfler ile KREDİ yazıp, boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı yazarak 1953’e SMS olarak göndererek kredi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Şekerbank 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Şekerbank’tan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak 1,75 oranındaki aylık faiz oranı eşliğinde aylık taksit tutarlarınız 267 Türk Lirası’na tekabül edecek.

Bu kredi ödeme planı, 9 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla gerçekleştirilmiştir.

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyackredihesapla

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.