Emlak Sahibinden Aylık Emlakçı Ücreti Ne Kadar

Sahibinden Aylık Emlakçı Ücreti Ne Kadar

Türkiye'nin en geniş müşteri ağlarından bir tanesi Sahibinden.com.

Türkiye’nin en geniş müşteri ağlarından bir tanesi olan internet sitesinde aylık belirli bir ücret karşılığında online ofis açabiliyorsunuz.

Ticari amaçlı satışa çıkartılan ya da kiraya sunulan gayrimenkuller için, emlakçıların vazgeçilmezi haline gelen sahibinden.com, önceleri 399 TL’ye yıllık bedel ödenerek, emlak ofisler için kullanıcı adı ve şifresi hizmeti sağlıyordu.

Buna bağlı olarak, sayfa yönetimi ve müşteri portföyünü oluşturma hakkını alan emlakçılar, konut, arsa, arazi ve benzeri gayrimenkul araçlarını satışa çıkartabiliyor, ya da kiraya, icara verebiliyordu. Sahibinden.com emlak satışı veya kirası için uygulanan sistemde, emlakçılara büyük kolaylık sağlayacak yeni bir sistemi devreye soktu.

Emlakçılar İçin Avantajlı

Sahibinden.com’un emlakçılar için geliştirdiği yeni modül olan “emlak ofisim”, doğrudan ana sisteme bağlı olarak çalışmaktadır. Yeni geliştirilen emlak ofisim sistemi, emlak şirketleri için getirdiği çok büyük avantajlar mevcuttur. Bunlardan biri, emlak firması için web sitesi, emlak firmalarının yayınlamak istediği konut, arza ya da arazilerin satışa sunulması, kiraya verilmesi konusunda kolay bir yönetim imkanı vermektedir.

Dahası, sadece yayınlanacak olan gayrimenkul araçları için değil, satışa ya da kiraya sunulan gayrimenkul araçlarına talip olan müşteri portföyüne kolay ulaşım, müşteriyle kolay iletişim ve detaylı bilgilendirme adına emlak ofisleri için çok pratik uygulamaları kullanıma bırakmaktadır. “Emlak Ofisim” Sahibinden.com’a entegredir. Birbirinden bağımsız değildir. Ödenen aylık ücret karşılığında temin edilen kullanıcı adı ve şifre ile, “Emlak Ofisim” uygulaması kullanılmaktadır.

Sahibinden.Com’un Aylık Emlakçı Ücreti

Sahibinden.com’un emlakçılar için geliştirdiği “Emlak Ofisim” uygulaması, detaylarıyla izah ettiğimiz avantajlarının yanı sıra, emlakçılara bu hizmeti ücretsiz olarak vermektedir. Emlak Ofisim uygulaması geliştirilmeden önce, ana sistem için emlakcı ücreti için yıllık 399 TL talep ediliyordu.

Bu sistemle ilk olarak ücretsiz kullanım hakkı vermektedir. Daha detaylı ve bilgilendirici Emlak Ofisim sistemiyle de, müşterilere kolay ulaşım sağlanmakta, dolayısıyla ticari akışı hızlandırmaktadır. Sahibinden.com’un emlakçılar için ücretsiz hale getirdiği bu sistem, yoğun olarak kullanılmaktadır.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten − nine =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,401BeğenenlerBeğen
8,968TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,725TakipçilerTakip Et