QNB Finansbank Konut Kredisini 180 Ay Vadeli Sunuyor

QNB Finansbank, uygun faiz oranları eşliğinde 3 ay ile 180 ay arasında tercih edebileceğiniz vade seçenekleri ile konut sahibi olmanıza yardımcı oluyor.

QNB Finansbank, tam 180 aya varan vade seçenekleri ile konut kredisi sunuyor.

Geçtiğimiz yıl içerisinde Katar merkezli QNB’ye satılarak yeni bir devre geçen Finansbank, 180 aya varan vade seçenekleri eşliğinde konut kredisi sunarak, kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. İşte detaylar!

QNB Finansbank, uygun faiz oranları eşliğinde 3 ay ile 180 ay arasında tercih edebileceğiniz vade seçenekleri ile konut sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Ekspertiz değerinin yüzde 80’ine tekabül eden kısmı konut kredisi olarak sunan QNB Finansbank, gelir düzeyinize göre sizin için uygun olan bir ödeme planı oluşturuyor.

Teminat olarak sadece satın aldığınız gayrimenkule ipotek tesisi gerçekleştiren Finansbank, kredinizi sadece Türk Lirası cinsinden sunuyor. Sabit faiz oranı ile ödeme planı oluşturan QNB, konut kredisini sadece konut tipi ‘mesken’ olan gayrimenkuller ve gerçek kişiler için satın alınan gayrimenkuller için sunuyor.

Erken kredi kapatma durumunda kalan vade sayısının 36 aydan az olması halinde anaparanın yüzde 1’i, 36 aydan fazla olması halinde anaparanın yüzde 2’sini geçmeyecek şekilde masraf tahsil eden Finansbank, krediniz için herhangi bir ön kefil şartı aramıyor.

QNB Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Finansbank’tan temin edeceğiniz konut kredisi, eksper raporunda belirlenen değerin maksimum yüzde 80’ine tekabül edecek şekilde temin edilebiliyor. 500 bin Türk Lirası’na kadar konut kredisi temin etmeniz halinde 24 ay vade seçeneği için aylık yüzde 0,90 oranında, 60 ay vade seçeneği için aylık yüzde 0,93 oranında, 120 ay vade seçeneği için ise aylık yüzde 0,95 oranında faiz uygulaması yapılıyor. 500 bin Türk Lirası’nı geçen kredi talepleriniz için ise tüm vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,07 oranında faiz uygulaması yapılıyor.

Kredi temin aşamasında, kredi tutarınızın yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep eden QNB Finansbank, 120 Türk Lirası ipotek tesis ücreti için talep ediyor. Ekspertiz ücreti ise ortalama olarak 550 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Siz de konut kredi başvurunuzu size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi, aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçenize uygun, ekonomik konut kredilerine göz atabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.