Wloft Dragos

Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı ortaklığında hayata geçirilen WLoft Dragos projesi, İstanbul Anadolu yakasında Dragos bölgesinde inşa ediliyor.

WLoft Dragos projesi, yatırımcılarına farklı ve modern bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor. Farklı büyüklükler ve farklı tarzda olan konutlar, değişik kullanım alanları ve beklentiler düşünülerek tasarlanıyor.

Proje Detayları Nelerdir?

WLoft Dragos, İstanbul’daki yeni konut projeleri arasından sıyrılarak Maltepe’de Dragos lokasyonunda yeni bir tasarım anlayışıyla inşa ediliyor. Yaklaşık 350 metrekare arsa üzerinde konumlanan projede, yeşil alan ve peyzaj düzenlemesine ayrı bir önem veriliyor. Proje ayrıca 15.000 metrekare inşaat alanı üzerinde ferah ve modern şekilde inşa edilen yüz konuttan meydana geliyor.

WLoft Dragos projesi; 1+1, 2+2 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşurken 74 ile 150 metrekare arasında değişen daire büyüklükleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca bina uzunluğu 55 metre ve 18 katlı olarak tasarlandı.

Diğer konut projeleri özelliklerinden farklı olarak öncelikle açılır kapanır yüzme havuzu, oyun alanları, sauna, fitness, kameralı güvenlik sistemleri, spor sahaları, açık ve kapalı otopark sistemleri, merkezi uydu sistemleri, merkezi ısıtma sunulurken ayrıca sosyal tesisler de konut sahipleri için özel olarak planlanan ayrıcalıkların başında geliyor.

Merkezi Konumuyla Dikkat Çekiyor

Tüm cepheleri deniz manzarası alan WLoft Dragos projesi 25 milyon TL yatırımla desteklenirken yakınlarındaki metro hattı, sahil yolu, minibüs yolu, D-100 ve deniz otobüsü hatlarının tam merkezinde olan WLoft Dragos, 500 dönümlük bir sanayi arazisinin oluşmaya başladığı ticaret ve sanayi üssünde inşa ediliyor. Ferah ve rahat tasarlanan tüm dairelerin tavan yüksekliği ise 3 metre olarak planlanıyor. Projedeki ev sahiplerine özel olarak evini 3 ay içerisinde kiraya verememelerine karşın 12 aylık kirasını Erguvan İnşaat- Demirbaş Yapı Ortaklığı karşılama garantisi veriyor. Projede kira garantili sistem sunulmuş oluyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.