Tria Konakları Konut Projesi

1994 yılında kurulan ve kurulduğu yıldan bu yana yaklaşık olarak 23 yıldır inşaat ve emlak sektöründe hizmet veren Evkur Emlak İnşaat Şirketi, şimdilerde yeni yüzü Tuya Yapı İnşaat Şirketi ile sektöre giriş yapmaya hazırlanıyor.

Ordu’nun Ünye ilçesinde yıllardır vermiş olduğu hizmetlerle adeta ün salmış olan şirket, yeni yüzü Tuya Yapı İnşaat, ilçeye yepyeni avantajlı ve prestijli projeler kazandırmayı planlıyor.

Tuya Yapı İnşaat, hayata geçirmek üzere hazırlanmış olduğu bu yepyeni projesi Tria Konakları ile Ordu Ünye’de hafızalara kazınacak bir konut projesi tasarlıyor. Ünye’nin en cazip konut bölgelerinden biri olan Gölevi Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan bu proje, doğasıyla, deniziyle, manzarasıyla ve eşsiz mimari tasarımıyla konforlu ve huzur dolu bir yaşam vaad ediyor. Tria Konakları’nda Karadeniz’in eşsiz havasını salonunuzda solurken, balkonunuzda sevdiklerinizle gün batımının keyfini sürebileceksiniz.

Bölgedeki konut projeleri arasında ön plana çıkan “Bölgenin ve Ünye’nin üç Taşlı Pırlantası” mottosuna sahip olan Tria Konakları Projesi’nde ayrıca konut sahiplerine pek çok ayrıcalık da sunuluyor. Yaklaşık olarak 2 bin 200 metrekarelik bir proje alanı üzerinde 3 blok halinde yükselen bu projede, pek çok sosyal donatıya da yer veriliyor. Toplamda 36 daireden meydana gelen Tria Konakları pek çok güvenlik sistemleri ile donatılırken, ayrıca sahip olduğu çocuk oyun parkı, fitness salonu, saunası ve her daire için bir adet kapalı otoparkı ile bölge halkını kendine hayran bırakıyor.

Üstelik lokasyon bakımından da büyük avantaj sağlayan proje denize sıfır, Devlet Sahil Yolu kenarında konumlandırılıyor. Ayrıca proje, bölgedeki eğitim ve sağlık kuruluşuna da yakın bir mesafede yer alıyor.

Tria Konakları, Ünye’de yeni sahiplerini bekliyor…

Tria Konakları Proje Görselleri:

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

8 − eight =