Toya Moda

Toya Moda Küçükçekmece – Sefaköy de yeni inşaata başladı.

486 adet lüks konutun olacağı proje 21.000 m2 arsanın üzerine yapılacak ve inşaatın kapladığı toplam alanda 100.000 m2. Toya Moda tarafından yürütülen konut projeleri ile bu inşaatın yüzde 70’i yeşil alana ayrılmış durumda. Bu proje ile Toya Moda LEED Gold sertifikasına da aday olmuş durumda.

Toya Moda Projesinin Sosyal Yaşam Alanlarında Neler Var

Toya Moda konut projeleri olarak Küçükçekmece – Sefaköy de başlayan inşaatın oldukça kapsamlı bir sosyal yaşam alanı olacak.

Bu sosyal yaşam alanı saymaya kalkınca, sauna, buhar odası, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, dans alanı, pilates merkezi, masa tenisi, fitness salonu, soğuk ve yağışlı havalarda ideal olan kapalı basketbol salonu, çocuklar için oyun alanı, yine çocuklar için kapalı oyun alanı, sguash kortu, tenis oynamak için kort, çocuklar için özel çocuk havuzu, yürüyüş yapmak için geniş yürüyüş alanları mevcut.

Projenin Bulunduğu Konum

Proje, Atatürk Havalimanına sadece üç dakika uzaklıkta bulunuyor. İDO Yenikapı’ya olan uzaklık mesafesi ise sadece 15 dakikadan ibaret. Toya Moda’nın yapmış olduğu bu Küçükçekmece – Sefaköy’de ki bu projenin bir diğer dikkat çeken tarafı daha var ve tarafta İstanbul’un en çok uğrak ve gözde merkezi olarak kabul edilen bölgeleri olan Yeşilköy, Bakırköy ve Taksim Meydanı’na çok yakın olması.

Bu yerler İstanbul ilinin sosyal anlamda en çok tercih edilen bölgelerinin başında yer almakta. Bahsi geçen proje sunduğu bu konut projesi ile hem rahat bir yaşam alanı kullanıcılarını bekliyor, hem de en uğrak mekanlara yakınlığı ile kullanıcılara büyük bir avantaj sağlıyor.

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı yapmak, daire sahibi olmak için internet sitemizde yer alan projeler kategorisini ziyaret ederek güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

five + 14 =