Tem Point

Gül Proje ve Nata Holding’in ortaklığı ile hayata geçirilmeye hazırlanan TEM Point Projesi, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Sultangazi ilçesinde, Gaziosmanpaşa’nın tam çıkış noktasında yükseliyor.

75 bin metrekarelik bir arsa üzerinde 5 adet konut bloğu, 2 adet rezidans ve 1 adet Alışveriş Merkezi Bloğu olmak üzere toplamda 8 adet blok olacak şeklinde yükselen TEM Point Projesi, 444 adet Rezidans, 468 adet konut ve alışveriş merkezi olacak şekilde karma proje olarak tasarlandı.

Sahip olduğu her detayında yüksek yaşam standardının yansılamalarını görebileceğiniz TEM Point Projesi’nde stüdyo daire, 1 oda bir salon, 2 oda bir salon, 3 oda bir salon, 4 oda bir salon ve 5 oda bir salon seçenekleri ile değişen daire tipleri yer alıyor. Söz konusu olan bu dairelerin büyüklükleri ise 47 metrekareden başlayarak 239 metrekareye kadar yükseliyor.

Tem Point Sosyal İmkanları

Konut Projeleri kapsamında hayata geçirilmeye hazırlanan bu proje, sahip olduğu yemyeşil sosyal alanları, spor aktiviteleri için tasarlanmış her türlü alan, açık ve kapalı olmak üzere 2 adet yüzme havuzu ve çocukların doya doya eğlenebileceği özel olarak tasarlanmış oyun alanları ile size ve ailenize hayal ettiğinizden de öte bir yaşam alanı sunuyor.

Komşuluk ilişkilerimin hemen hemen hiç kalmadığı ve hatta kapı komşuluğunun bile bitmek üzere olduğu bu son zamanlarda TEM Point Projesi’nin sunmuş olduğu sosyal alanlar sayesinde komşularınızla ilişkilerinizi geliştirebilmeni ve kendiniz için istediğiniz kadar vakit ayırabileceğiniz imkâna da sahip olabilirsiniz.

Geniş alana sahip sosyal olanakları, sahip olduğu yeşil alanların verdiği ferahlık duygusu ve yeşil alanlarda yer alan rengarenk çiçek ve ağaçları ile yatırımcıların dikkatini çeken TEM Point, avantajlı lokasyonu ile de tercih nedeni oluyor. İstanbul’un en önemli lokasyonlarından biri olan ve Sultangazi TEM Otoyolu üzerinde inşa edilen bu proje ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Maslak – Acıbadem Hastanesi, Medipol Mega Üniversitesi Hastanesi, Beşiktaş, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi, Atatürk Havaalanı, Türk Telekom Arena Stadı, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne olan yakınlığı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.