Nurol Park

Konut projeleri dendiği zaman akla gelen ilk isim olan Nurol Park, İstanbul ili Bağcılar / Güneşli mevkiin de 55.000 m2 alan üzerine kurulu 321.277 m2 proje alanına sahip muhteşem yaşam alanı sunuyor.

Nurol Park, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra alçak katlı loftlar ve metre kare olarak küçük dairelerin olduğu rezidans ve towerlar sunuyor.

Yaşam Alanınızı Nurol Park’tan Seçin

Nurol Park Güneşli projesi ile alıcılarına keyifli bir yaşam alanının garantisini veriyor.

Projede Olan Seçenekler

Nurol Park Güneşli projesin de herkese hitap edecek bir seçenek mevcut. 7 katlı iki blok bulunan projede 84 loft daire var. Genç profesyonel kişilere hitap eden onlara özel tasarlanmış olan 544 rezidans dairesi ile 3 blokta bulunan toplam 884 tower dairesi mevcut.

Nurol Park’ a ait olan ve konut projeleri arasında fark yaratan bu proje her detayı ince ince düşünülmüş, konfor ön planda tutulmuş olan bir proje. Bu özellikleri sebebi ile sektörde hızla yükselmeye devam ediyor.

Özellik ile balkona sahip olan geniş ve ferah daireler bu konutlarda kullanılan mimarinin ürünü olarak ön plana çıkıyor. Nurol Park Güneşli projesinde aynı mimari yapı ofisler için de kullanılmış. Ofis alanının kapladığı toplam alan 19.000 m2. Tüm ofisler de çalışma ortamı olarak mükemmel bir ortam yakalamak için her şey düşünülmüş. Bu ofislerde bu mükemmellik için teknolojinin yanı sıra fonksiyonellikte bir arada kullanılmış.

Sosyal İmkânlar

Nurol Park Güneşli sosyal imkan olarak bir çok imkan sunuyor. Bu imkanların başında sauna, kapalı yüzme havuzu, restoran, cafe, çocuklar için oyun parkı, SPA, açık yüzme havuzu, bakkal, market, kuaför, kuru temizleme, basketbol sahası, yürüyüş alanları, fitness, tenis kortu ve sosyal tesisler geliyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

thirteen + nineteen =