Neocasa Navigatör

Neocasa Yapı; lüks konut projelerine, Neocasa Navigatör projesi ile devam ediyor. 4 villadan oluşan Neocasa Navigatör projesinde yer alan villaların, toplam kullanım alanı 507 metrekare olarak dikkat çekiyor.

İzmir’in Çeşme ilçesinde inşaatı tamamlanan villalar, 6+2 konseptiyle yeni sahiplerini bekliyor. Neocasa Yapı’nın projesi, 782 metrekarelik arsa üzerine inşa edilmiştir. Villalar 3 kat (dubleks, zemin kat ve bodrum kat) olacak şekilde tasarlanmıştır.

Neocasa Navigatör Villa Özellikleri

Neocasa, bu projesinde; villalar, Sakız adası manzarasıyla yeni sahiplerine gösterişli bir yaşam imkanı sunuyor. Villalarda; villa sahiplerine özel havuz ve jakuzi seçeneği sunuluyor. Tüm villalarda; iki araçlık otopark ayrıcalığı sunulan Neocasa Navigatör konut projeleri kapsamında, her villa 6 ayrı banyo özelliği ile öne çıkıyor.

Neocasa Navigatör Genel Özellikler

Neocasa konut projeleri, güvenli ve sakin bir yaşam amaçlanarak oluşturulmuştur. Neocasa Navigatör konut projesi, villalarda ve ortak kullanım alanlarında villa sahiplerinin güvenliği düşünülerek proje aşamasına taşınmıştır. Akıllı ev teknolojilerine yer verilen Neocasa Navigatör konut projesinde; güvenlik kameraları, kapalı devre video sistemi, güvenlikli giriş, görüntülü interkom servisi, acil durum dedektörleri ve çelik kapı tüm villaların ortak özellikleri arasında yer alıyor.

Villaların teknik özellikleri ise, villa sahiplerinin günlük ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak amacıyla geliştirilmiştir. Projede; klima, özel uydu altyapıları, yüksek hızlı internet altyapısı, merkezi sıcak su, klima, su deposu ve paratoner kullanılmıştır.

Neocasa Navigatör Sosyal İmkanlar

Neocasa bu konut projesinde; villa sahiplerinin faydalanabileceği açık otopark, depo alanı, sauna ve açık yüzme havuzu yer alıyor. Bahçe ve park alanları ise çocuklu ailelere fayda sağlıyor. Sporseverlerin de unutulmadığı projede; vücuda en çok yarar sağlayan spor branşları arasında yer alan, tenis sporunun yapılabilmesi için tenis kortu yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

19 + thirteen =