MyVia Yıldız Konut Projesi

İzmir’in Buca ilçesinde toplamda 4 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde inşa edilen MyVia Yıldız Projesi, bir Gözde Grubu projesidir.

Rezidans projesi olarak hayata geçirilen MyVia Yıldız Konut Projesi 2 adet blok şeklinde yükselirken, projede yer verilen 78 adet konut ise yine rezidans olarak tasarlanıyor.

İzmir’de ayrıcalıklı bir butik konsept ile hayat bulan bu projede yalnızca 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire alternatifleri bulunuyor. Bu 2 alternatifli dairelerin büyüklükleri ise 92 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

MyVia Yıldız Projesi’nde ayrıca oldukça zengin sosyal donatılara da yer veriliyor. Açık yüzme havuzu, sauna, toplantı salonu, SPA, sosyal tesis, akıllı ev sistemleri, buhar odası, fitness salonu, çocuklar için oyun parkları, açık ve kaplı otoparklar, buhar odası, kar duşu, jakuzi havuzu, restoran ve cafe…

Ayrıca tüm bu sosyal aktivite hizmetlerinin yanı sıra MyVia Yıldız’da sunulan diğer hizmetler arasında ise araç, uçak, konser, tekne, restoran gibi genel ve özel resepsiyon hizmetleri, eve doktor, hemşire, ambulans gibi sağlık hizmetleri ve 7 gün 24 saat kayıtta olan kamera ve güvenlik görevlileri ile güvenlik hizmetleri yer alıyor.

MyVia Konut Projesi Konumu

İzmir’de hayata geçirilen konut projeleri arasında dikkatleri üzerine çeken MyVia Yıldız, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi, Özel Tınaztepe Hastanesi, Evka 1 Sağlık Ocağı gibi sağlık kuruluşlarının yanı sıra, Özel Buca Uğur Lisesi, Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu, Ege Yıldızı Koleji ve Kozağaç Ortaokulu gibi eğitim kurumlarına da yakın bir mesafede yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.