Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir Konutları Projesi

Konut sahibi olmak isteyenler sloganı “Güçlü Türkiye İçin Bizde Varız” ile İstanbul’un göz bebeği olan Bahçeşehir semtinde her açıdan önemli bir konuma sahip arazi üzerinde yaşanılabilir modern konut projesi Kiptaşın Vaditepe Bahçeşehir ile hayata geçti.

Ödemesi uzun vadelerde dayanan ve yüzde 20 peşin ödeme indirimiyle avantajlı imkanlar sunulan Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir Konutları’ndan satın alarak yatırımınızı doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vaditepe Bahçeşehir Projesi Kiptaştan

Kiptaşın sunmuş olduğu konut projleri stoklarla ile sınırlı tutmasına karşın cazip ödeme seçenekleri sunmakta. Ödeme seçenekleri 60 aylık anlaşmalarda vade farksız, 120 aylık vadelerdeyse ödeme planlarına ilave olarak yüzde 1,45, 240 aylık vade anlaşmalarındaysa ödemelere ise yüzde 0,79 oranında faiz ekleniyor.

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Türkiye’de konut projeleri arasında bu kadar esnek bir şekilde ödeme imkanı sunan proje ile konut sahibi olmanın kolaylığını ve proje dışında peşin yada daha yüksek vadelerin zorladığı vatandaşların bu proje ile bu ihtiyaçlarını ertelemeden kampanyaya dahil olarak kolayca konut sahibi olabileceklerini söyledi.

Vaditepe Bahçeşehir Projesine Dahil Olanlar Nelerdir?

Vaditepe Bahçeşehir konut Projeleri gerek deprem ve gerekse yalıtım yönetmeliğine en iyi şekilde tasarlanıp, yapı denetimiyle zemin etüdüne ilişkin tüm kontrolleri eksiksizdir. Proje dahilinde ebeveyn banyosu, merkezi ısıtmayla sprinkler ısıtma sistemiyle asansör mevcut olup, Doğal olarak meydana gelebilecek afetlere yönelik de yangın merdiveni bulunmaktadır.

Bunlarla beraber Alışveriş imkanlarını Spor aktivitelerinin yapılması için basketbol sahası, voleybol sahaları, Araçların park etmesi için otopark, çarşı; Geleceğimizin yarınları çocuklarımıza yönelik çocuk oyun alanları, proje dahil olarak vücut geliştirme için fitness salonu, konut güvenlik hizmetleri mevcuttur. Güvenilir yaşam alanı projede vitamin bar, Kiptaş kapalı yüzme havuzu, okul, mescit kreş, merkezi uydu sistemi, okul, mescit, restorant, vitamin bar ve yürüyüş parkuru gibi imkanlarda sağlamaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.