Ispartakule Evleri Konut Projesi

Emlak Konut GYO, İstanbul’un Avrupa Yakası, Avcılar ilçesi, Ispartakule mevkisinde yepyeni bir projeye imza atıyor.

Ispartakule Evleri adı verilen bu proje, 2 parselde yaklaşık olarak 160 bin metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor. Alt gelir ve orta gelir grubunun yanı sıra, şehit ailesi (eşi ve çocuğu), engelli ve gazilere de hitap eden bu projenin ayrıca toplam inşaat alanının 448 bin 726 metrekare olduğu söyleniyor.

Konut projeleri kapsamında hayat bulan Ispartakule Evleri Projesi’nde, 20 adet 1 oda 1 salon daire, 694 adet 2 oda 1 salon daire, bin 25 adet 3 oda 1 salon daire ve 110 adet 4 oda 1 salon daire olmak üzere totalde bin 849 adet daireye yer veriliyor. Bunun ile beraber projede ayrıca 33 adet ticari ünite de inşa ediliyor.

Mevcut deprem yönetmeliğine uygun ve inşaatın her seviyesinde laboratuar kontrolü gerçekleştirilerek inşa edilen Ispartakule Evleri’nde, sosyal donatılar da bir hayli dikkat çekiyor. Proje, yüzde 80’lik bir alana yayılan peyzaj mimarisi, yürüyüş ve bisiklet yolları, araç ve yaya yolları, çocuklara özel oyun alanları, açık ve kapalı otoparklar, kreş, kapalı spor salonu, konferans salonu içerisinde yer alan 24’er sınıflı ilk ve ortaöğretim okulu, 3 bin 300 metrekarelik süs havuzları, 654 metrekarelik kum havuzu ve 100 metrekarelik akvaryumu ile konut sahibi olmak isteyenleri adeta büyülüyor.

2018 yılının Haziran ayında teslimi planlanan Ispartakule Evleri, söz konusu olan alt, orta ve özel durum gruplarına kura neticesinde satışa sunuluyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

two + 15 =