Concord İstanbul

Konut Projesi Fotoğrafları

İstanbul’un Fikirtepe, Kadıköy kentsel dönüşüm bölgesinde bulunan bir yapı olan Concord İstanbul, Teknik Yapı tarafından inşa ediliyor.

Konut projeleri alanında hizmete açılmıştır. Teknik yapı tarafından yapılan ve henüz tamamlanmamış olan Concord İstanbul Projesi, mart ayı içerisinde sahipleriyle buluşacak. Projenin tasarımında yeşil alanlar ve sosyal tesisler ön planda bulunuyor. Concord İstanbul; iki imarlı adadan oluşan ve 21.500 metrekarelik alan üzerine inşa edilen bir projedir.

Bulunan arsa alanının yaklaşık olarak yüzde yetmişi sosyal tesislerden ve yeşil alanlardan oluşmaktadır. Sosyal tesis imkanları arasında; açık ve kapalı olmak üzere iki adet yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, hamam, fitness center ve kafeterya gibi bir çok sosyal alan bulunacak. Ayrıca servis hizmetlerinden de sınırsızca yararlanma imkanı ev sahiplerine tanınıyor.

Concord İstanbul Daire Sayısı ve Özellikleri

Concord İstanbul, yeşil alanlara ağırlık vermesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Proje içerisinde toplam 1.175 adet daire bulunuyor. 1.175 adet dairenin her biri rezidans tipli olup, metrekare ve oda sayısı her daire için farklılık gösteriyor.

İlk aşamada yapılan dairelerde stüdyo daire, 1+1 daire, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. 1+1 daireler; 47 metrekareden başlayıp, 64 metrekareye kadar genişliyor. 2+1 daireler standart olarak 95 metrekare şeklinde inşa ediliyor. 3+1 daireler ise 133 metrekare şeklinde tek tip tasarlanmıştır.

Daireler Hakkında Bilgiler ve Genel Özellikler

Teknik Yapı tarafından inşa edilmeye devam eden ve konut projeleri arasında yer alan bir yapıdır. Teknik yapı, inşaat alanında yaklaşık olarak 35 yıldır hizmet veriyor. Sadece konut proje alanında değil çeşitli işlerle de uğraşıyor. Tasarlanan dairelerde genel olarak sosyal yeşil alanlar üzerinde oldukça fazla duruluyor.

Daireler rezidans şeklinde hazırlanmış olup inşaatın ilk etabı tamamlanmış durumda. İlk etap daireleri mart ayının içerisinde sahiplerine teslim edilecek. İkinci etap projesi henüz tamamlanmamış durumda ve 2018 yılı içerisinde teslim edilecek.

Concord İstanbul projesi, 100 aya varan vade seçenekleri ve sıfır faiz ile birlikte, avantajlı olarak konut kredisi sayesinde temin edilebiliyor. Avantajlı faiz oranları ile şimdiden ödeme yapmaya başlayarak 2018 yılında bir konut sahibi olabilirsiniz.

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı yapmak, daire sahibi olmak için internet sitemizde yer alan projeler kategorisini ziyaret ederek güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

one × four =