Büyükyalı İstanbul Konut Projesi

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziyan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat şirketlerinin iş ortaklığı neticesinde yepyeni proje hayata geçiriliyor.

İstanbul Avrupa Yakası Kazlıçeşme mevkisinde sahil yolu üzerinde hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul isimli bu proje, yeni şehircilik anlayışıyla yükseliyor.

“İnsan” ve “İyi Yaşam” odaklı tasarlanan ve projedeki konut sahiplerine iyi bir yaşam vaat eden Büyükyalı Projesi, geleneksel mahalle kültürü, canlı sosyal yaşam, yaya rahatlığı, kültürel çeşitlilik, sürdürülebilirlik ve kalite konsepti ile hayat buluyor.

Büyükyalı İstanbul Konut Projesi’nde 452 Adet Konut!

Yaklaşık olarak 111 dönümlük bir arazi üzerinde yükselen Büyükyalı Projesi’nin ilk etabındaki 452 adet konut geçtiğimiz aylarda satışa çıkarıldı. Anahtar teslimin ise 2019 yılında yapılması planlanan projenin mimari tasarımı ise, uluslararası çapta 200’ün üzerinde ödül sahibi olan İngiltereli mimarlık şirketi Chapman Taylor imzası taşıyor.

Büyükyalı Projesi’nde birbirinden farklı konsept ve metrekarelere sahip konutlara yer veriliyor. Bunun ile beraber sanatsal, ticari, kültürel, sosyal ve çocuklara özel inşa edilen alanlara da yer veriliyor.

Projenin Diğer Özellikleri

İstanbul’un tüm ulaşım akslarının tam merkezinde ve markalı konut projeleri arasında yer alan Büyükyalı, ekstra olarak deniz ve ulaşım kolaylığı niteliklerini de özellikleri arasına ekliyor. Özel deniz taksi ulaşımının yanında tüm raylı sistem alternatiflerini de kullanılacağı bu proje, Marmara Denizi’ne kıyı ve Tarihi Yarımada’ya yakın bir bölgede konumlandırılıyor. Marmaray, Banliyo hattı, 8 şeritli yeni sahil yolu ve deniz ulaşımı ile dikkatleri üzerinde toplayan Büyükyalı, Avrasya Tüneli’ne olan yakınlığı ile de ilgi odağı haline geliyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.