Berceste Sitesi

Samsun Atakum’da yepyeni bir proje hayata geçirildi. Yaşam alanınıza yeni bir boyut kazandıracak olan Berceste sitesi ile yaşam standartınızı üst düzeye çıkarabilirsiniz.

206 metrekare alana sahip Berceste Sitesi’nde geniş daire fırsatından yararlanabilirsiniz. Site sizlere keyifli ve huzurlu vakit geçirebileceğiniz imkanlar sunmaktadır. Samsun konut projeleri arasında dikkat çekici özelliği olan Berceste sitesinde sizler için de uygun daireler yer almaktadır.

Berceste Sitesinin Özellikleri

Berceste sitesinin genel özellikleri arasında açık ve kapalı olmak üzere otopark seçeneği, güvenlik sistemleri ve bahçe-park özellikleri yer almaktadır.

Güvenliğe önem veren kişiler için teknolojik kameralar ile 24 saat boyunca hizmet veren sitede konut güvenliği de sağlanmaktadır. Site içerisinde aynı zamanda yangın gibi talihsiz durumlar için de etkili çözümler getirilmiştir. Yangın ve duman sensörleri sayesinde oluşabilecek sorunları en aza indiren ve hızlı bir şekilde önlem alınmasını sağlayan site güvenlikte üst düzey özelliklere sahiptir.

Berceste Sitesinde Sosyal Aktiviteler

Berceste sitesi yalnızca güvenlik önlemleri ve daire genişliği değil aynı zamanda park ve bahçe alanında da göze hitap eden alanlar yer almaktadır. Peyzaj mimarisinde özenli seçimlerin yapıldığı site içerisinde cafe ve restoranların yanı sıra kapalı yüzme havuzu da yer almaktadır.

Dilerseniz site içerisinde sauna merkezinden de yararlanma imkanınız vardır. Dileyenlerin spor aktivitelerini de rahatlıkla gerçekleştirebileceği site içerisinde futbol sahası ve fitness salonu da yer almaktadır.

Keyifli bir şekilde zaman geçirebileceğiniz site içerisinde çocuklarınız için de özel olarak oyun alanları yer almaktadır. Kapı güvenliği ile site içerisine giriş çıkışlarda güvenlik önlemleri alınmakta ve sitede çok daha keyifli vakit geçirmeniz sağlanmaktadır.

Konut projeleri arasında Samsun’un dikkat çekici konumunda bulunan sitede ev sahibi olmak için iletişim numaraları ile irtibata geçerek örnek daireleri görebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.