Başakşehir Evleri 2 Konut Projeleri

İstanbul Avrupa Yakası’nın en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Başakşehir İlçesi Kayabaşı Mahallesinde hayata geçiriliyor.

Yaklaşık olarak 458 – 20 parsel üzerinde, Emlak Konut GYO ve TOKİ iş birliği ile inşa edilen projeye, 2014 yılı Mayıs ayında gerçekleştirilen “7 İklim 7 Bölge Gelenekten Geleceğe” isimli ulusal bir mimari yarışma sayesinde başlanmıştır.

24 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirilen Emlak Konut Başakşehir 2’de 271 adet konuta yer veriliyor. 2 farklı plan tipolojisine (A blok eğime dik olarak konumlandırılan, B Blok ise eğime paralel olarak konumlandırılan) sahip olan toplamda 11 adet bloktan meydana gelen projede yer verilen daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon 4 oda 1 salon ve dubleks seçeneklerinin yanı sıra çatı terası, bahçe terası, açık ve kapalı balkon alternatifleri ile alıcılarına sunuluyor.

Emlak Konut Başakşehir’in bu 2. etap projesinde her katta yer alan daireler birbirinden farklı olacak şekilde tasarlanarak birçok farklı yapıya sahip olan aileler için bir arada yaşama imkanı sağlanıyor. Konutların iç mekanları oldukça şık ve konforlu tasarlanmış, Türk ailelerinin tüm ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde planlanmış ve günümüz şartları göz önünde bulundurularak inşa ediliyor.

Çocuklara özel oyun alanları, sosyal tesis içerisinde kapalı yüzme havuzu, sauna, spor salonu ve hamam, dinlenme alanları, yürüyüş parkurları ve peyzaj mimarisi ile prestijli bir yaşam alanı sunan proje, ayrıca tüm yönetmeliklere uygun bir şekilde inşa ediliyor.

Konut projeleri kapsamında hayata geçirilen bu proje, lokasyon bakımından da büyük avantaj sağlıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

15 − 9 =