Bahçekent Flora Konut Projesi

İstanbul Avrupa Yakası’nın en gözde semtlerinden biri olan Başakşehir Bahçekent’te hayata geçirilen Bahçekent Flora Projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortaklığı neticesinde inşa ediliyor.

45 bin metrekarelik proje alanı üzerinde hayat bulan proje, yükseklikleri 11 kat ile 22 kat arasında değişiklik gösteren 11 adet blok, 875 adet konut ve ticaret merkezinden meydana geliyor. Proje alanının 22 bin metrekaresi rekreasyon alanı için ayrılan Bahçekent Flora Projesi, 140 bin metrekarelik Bahçekent Şehir Parkı manzarası ile huzur ve keyif dolu bir bir yaşam imkanı sunuyor.

Konut projeleri kapsamında yeşili, doğayı ve maviyi bir arada bulacağınız tüm güzellikleri ile hayatınıza renk katmak üzere tasarlanan Bahçekent Flora Projesi’nde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire alternatifleri sunuluyor. Dairelerin büyüklükleri ise 65 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bahçekent Flora’da ailelerin rahatlık ve konforu düşünülerek tasarlanan oldukça büyük balkon ve teraslar ile ister ailenizle kahvaltı keyfi, ister huzur içinde dinlenebilme imkanı elde edebilirsiniz. Üstelik bu balkonları yaz – kış kullanabilmek adına açılıp kapanabilen şekilde tasarlanıyor.

Tüm bu imkanların yanı sıra sosyal aktivite imkanları da tanınan bu projede, sauna, Türk Hamamı, yüzme havuzları, fitness center, vitamin bar, kafe, dinlenme alanları ve basketbol sahası gibi alanları ile pek çok ayrıcalık konut sahiplerini sunuluyor.

Üstelik lokasyonu ile de dikkat çeken projeye TEM Otoyolu’ndan ulaşmak çok kolay…

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

twelve + 7 =