Avlu Kurtköy

Erguvan İnşaat ve Demirbaş ortaklığı tarafından hayata geçirilmek üzere olan proje geniş arazisi ile dikkatleri çekmektedir.

Avlu Kurtköy projesi, 7 bin 200 metre kare alana sahip olan projede 19 bin metrekare inşaat alanı mevcuttur. Proje kapsamında 132 adet konut hedeflenmektedir. Peysaj mimarlığı ile dikkatleri çeken projenin dış görünümüne olduğu kadar iç mekan tasarımlarına da özen gösterilmiştir.

Güvenlik önlemlerinin alındığı sitede yaşamın farklı yönlerini keşfetmek ve pek çok merkeze yakın olabilme imkanınız da vardır. Konut projeleri arasında dikkatleri çeken Avlu Kurtköy projesi içerisinde 1+1 , 2+1 ve 3+1 evlere sahip olabilirsiniz. Proje kapsamında 1+1 binalar 64-40 ve 67-56 metrekare olarak tasarlanmıştır. 3+1 konutların tasarımında 155 metrekare ve 185 metrekare tasarımlar yer almaktadır.

Avlu Kurtköy’de Sosyal Hayat

Proje aynı zamanda pek çok sosyal aktiviteye de olanak sağlamaktadır. Proje kapsamında yer alan aktiviteler arasında fitness center, açık yüzme havuzu ve çocuklar için özel oyun alanları da yer almaktadır. Site içerisinde aynı zamanda kapalı otopark imkanınız da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tüm mevsimler için uygun açık ve kapalı olmak üzere spor salonları da proje kapsamında yer alan uygulamalar arasındadır.

Proje, yer aldığı semtte dikkatleri çeken proje oldukça merkezi bir alanda yer almaktadır. Bakü Caddesi’nde yer alan site otoyollar ve hastaneye oldukça yakın ve merkezi bir konumda yer almaktadır. Özellikle İstanbul dışına çok sık çıkan kişiler için önemli bir avantaj sağlayan site Sabiha Gökçen Havalimanı’na da yakınlığı ile dikkatleri çekmektedir.

Kurtköy aynı zamanda önemli merkezlerden biri olan TeknoPark’a da yakınlığı ile oldukça merkezi yerler arasında yer almaktadır. 24 saat güvenliğin sağlandığı sitede otomatik yangın söndürme gibi önemli tedbirler de alınmıştır.

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı yapmak, daire sahibi olmak için internet sitemizde yer alan projeler kategorisini ziyaret ederek güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

three × 2 =