Prime Değerleme, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Yapıyor!

Prime Gayrimenkul Değerleme Şirketi, gayrimenkul değerleme uzmanı iş ilanı yayınladı.

Prime Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Yapıyor!

Prime Gayrimenkul Değerleme Şirketi, gayrimenkul değerleme uzmanı iş ilanı yayınladı.

Gayrimenkul değerleme uzmanı alımları 3 farklı lokasyonlu yapılacak. Bu iller; İzmir, İstanbul ve Ankara olarak belirtilmiştir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Başvuru ve Detayları

Yapılacak iş kapsamında; Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ile BDDK düzenlemeleri çerçevesinde  tüm gayrimenkul değerleme raporları hazırlanacaktır. Ayrıca hazırlanan raporlar tarafsız bir şekilde oluşturulacak.

Prime Gayrimenkul Değerleme Şirketi, gayrimenkul değerleme uzmanı alımlarındaki istihdam edeceği adayları kadrolu olarak çalışma süreçlerini başlatacaktır. Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek gayrimenkul değerleme uzmanı alımlarındaki erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir.

Şirket Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenlediği Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı sınavlarında adayların başarı ile tamamlamış, lisanslı almayı hak etmiş adaylar tercih edilecektir. Başvuru yapacak adayların benzer alanlarda önceki dönemlerde tecrübelerinin bulunması başvuruların ön değerlendirmeye alınmasını sağlayacaktır. Ancak firma, adaylara herhangi bir tecrübe şartı koymamıştır.

Yükseklisans öğrencilerinin başvuruları da değerlendirme kapsamında bulunacaktır. Aynı zamanda adayların MS Office programları hakkında bilgi sahibi olması, ileri seviyede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir.

Şirket, adaylara üniversiteden mezun olunması gereken bölüm şartı koymayıp.

Ehliyeti Olanlara Öncelik!

Prime Gayrimenkul Değerleme Firması, B sınıfı ehliyetleri olan adayların başvurularını ön değerlendirmeye alıp, aynı zamanda aktif bir şekilde araç kullanabilmelerini talep etmektedir. Adayların hiçbir şekilde seyahat engellerinin bulunmaması gerekmektedir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımları Ne Zaman Sona Erecek?

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımları için yapılan başvurular 19 Mayıs 2017 Cuma günü sona erecek. İzmir, Ankara ve İstanbul olmak üzere 3 şehir için de yapılacak başvuruların son tarihleri aynıdır.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/prime-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-is-ilanlari-c28687-p20532/
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.