Piramit G.D., Gayrimenkul Uzmanı İş İlanı Yayınladı! Çok Sayıda Alım Yapılacak!

Piramit G.D., Gayrimenkul Uzmanı İş İlanı Yayınladı! Çok Sayıda Alım Yapılacak!

Piramit Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., bünyesinde sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere personel alımları yapacak.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı yayınlayan Piramit, adaylara belli bir kaç tane kriter sunmuştur. Başvurular 9 Şubat 2018’de sonlanacak olup, bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişme geçilecektir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Detaylar

Piramit’in yayınladığı iş ilanın başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden olması istenmektedir. Bu bölümler Mimarlık ya da Mühendislik Fakültelerinin bölümleri ile birlikte İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin bölümleridir.

Söz konusu Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı kapsamında tüm adayların SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı lisansını almayı hak etmiş ya da lisansa sahip olmaları istenmektedir.

Gayrimenkul sektöründe deneyimi olan adayların başvuru yapmasını isteyen Piramit, değerleme alanında ilerleyen dönemler için kariyer hedefi olan adayların başvuru yapmasını istemektedir. 7

İzmir, Ankara, İstanbul, Giresun, Balıkesir, Samsun, Ordu ve Bursa illerinde ikamet eden adayların başvuru yapması istenmektedir.

Kadrolu istihdam imkanı sağlanacak olup, tüm adayların bilgisayar kullanımında son derece başarılı olmaları, B sınıfı ehliyet sahibi olmaları, aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri istenmektedir. Yoğun iş temposunda çalışacak olan adayların, bu tempoya uyum sağlayabilecek pozisyona uygun olmaları, her zaman araştırmacı, zaman yönetimi konusunda başarılı olmaları, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Adaylardan aranan bir diğer önemli kriter ise insan ilişkilerinin iyi olması, empati kurulabilinmesi, diksiyonun düzgün kullanılmasıdır.

Piramit Gayrimenkul Değerleme tarafından açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/piramit-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1936034

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.