GayrimenkulEks

Parası Hazır Yatırımcılar Sayesinde 41 Saatte Tapu Satışı Yapılıyor!

Parası Hazır Yatırımcılar Sayesinde 41 Saatte Tapu Satışı Yapılıyor!

2015 yılında yayın hayatına başlayan ve geçtiğimiz günlerde ikinci yaşını kutlayan Tapu.com’un CEO’su Emre Erşahin, Linkedin üzerinden paylaştığı makalesinde Türkiye çapında 41 saatte tapu satışı yapmayı başardıklarını ve son teklif verip de kazanamayan katılımcılarla toplamda 37 milyon Türk Lirası tutarındaki bir nakde sahip yatırımcı ağına ulaştıklarını aktardı.

Tapu.com’un CEO’su Emre Erşahin, geçtiğimiz haftalarda Linkedin üzerinden bir makale paylaşımı gerçekleştirdi. Yaptığı bu paylaşımda Tapu.com’un kuruluş sürecinden, benimsediği ilkelerden, işleyiş tarzından ve şu anda bulunduğu konum hakkında bilgiler paylaşan Erşahin, oldukça çarpıcı konulara değindi.

Tapu.com’un Temeli Gayrimenkul Değerleme!

Erşahin, şeffaf, güvenli bir gayrimenkul pazarı oluşturmak niyeti ile yola çıktıklarını belirtirken, internet sitelerinde gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından hazırlanan ekspertiz raporlarını esas aldıklarını bu sayede gayrimenkul yatırımı yapacak vatandaşların ilgili taşınmaz hakkındaki tüm bilgilere ‘şeffaf’ bir şekilde ulaşabildiğini aktardı. Aynı zamanda alıcı adayları için de verilen tekliflerde şeffaflık gösterdiklerini ifade eden Erşahin ‘Geçtiğimiz 2 yılda, 57 ilimizde yüzlerce tapu devri tamamladık. Ofisimize hediye veya teşekkür mektubu yollayacak kadar memnun müşterilerimiz oldu.’ cümleleriyle elde ettikleri bu başarıyı ifade etti.

İlana Çıkış Sonrası 41 Saatte Satış!

Hızlı tapu satışı konusunda oldukça iddialı bir konuma yükseldiklerini ifade eden Erşahin, ilana çıkış sonrasındaki 41 saat içerisinde, 50 saat içerisinde ve 54 saat içerisinde satışların gerçekleştiği tapuların olduğunu ifade ederken, site genelinde yapılan satışların büyük bir kısmının 15 günden kısa sürede gerçekleştiğini ifade etti. Bu istatistik ile Türkiye’deki en hızlı ikinci el emlak satış kanalı olduklarını ifade eden Erşahin, bugüne kadar 120 milyon Türk Lirası tutarında teklif toplamayı başardıklarını ifade etti.

Benzer Haber:  Dora, Türkiye Geneli Lisanslı Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

37 milyon Türk Lirası Hazır Nakit!

Erşahin, makale paylaşımında Tapu.Com’da bu kadar hızlı bir büyüme ivmesi yakalamalarının ve hızlı bir satış gerçekleştirmelerinin altında yatan sırrı da paylaştı. Açık artırmaya katılan ve açık artırmayı kazanamayan kişi sayısının baz alarak bir pazarlama stratejisi izlediklerini ifade eden Erşahin, durumu bir örnekle şu şekilde izah ediyor: ‘Örnek vermek gerekirse son dönemde 39 farklı ilde 264 alıcı adayımız 37.264.749 TL hacminde geçerli teklif vermiş fakat açık artırmayı kazanamamışlar. Bu kullanıcılar, bizim için benzer bir tapuyu satın almayı bekleyen hazır alıcı havuzunu oluşturuyor. Kısa bir süre içinde, benzer bir gayrimenkul satışa çıktığında ilgili kullanıcılarla iletişime geçerek hızla satışını gerçekleştirebiliyoruz.’

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Diyarbakır Sur İçin Yeni Dönem Başlıyor!
Dikkat! 1 Haziran’dan Sonra O Binalara Yapı Ruhsatı Verilmeyecek!
3. Havalimanı İle Bilet Fiyatları Düşecek Mi?
3 Yönetmelik Değişti! Artık Ön Ödemeli Konut Satışlarında Sigorta Zorunluluğu Var!
87.000 Asansöre Kırmızı Etiket, Firmalara ise 7 Milyon TL Ceza
Gebze-Darıca Metro Hattı İçin İhale Tarihi Belirlendi!
İnşaat Sektörü Dünya Çapında Büyümesini Sürdürecek!
2018 TOKİ Malatya Darende Konutları! Son Başvuru: 30 Mart!
Dar Gelirliler için 285 TL’den Başlayan Taksitle 2018 Kars Sarıkamış Konutları!
İşte Dünya Borsasının Toplam Değeri!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ