EmlakParası Hazır Yatırımcılar Sayesinde 41 Saatte Tapu Satışı Yapılıyor!

Parası Hazır Yatırımcılar Sayesinde 41 Saatte Tapu Satışı Yapılıyor!

2015 yılında yayın hayatına başlayan ve geçtiğimiz günlerde ikinci yaşını kutlayan Tapu.com’un CEO’su Emre Erşahin, Linkedin üzerinden paylaştığı makalesinde Türkiye çapında 41 saatte tapu satışı yapmayı başardıklarını ve son teklif verip de kazanamayan katılımcılarla toplamda 37 milyon Türk Lirası tutarındaki bir nakde sahip yatırımcı ağına ulaştıklarını aktardı.

2015 yılında yayın hayatına başlayan ve geçtiğimiz günlerde ikinci yaşını kutlayan Tapu.com’un CEO’su Emre Erşahin, Linkedin üzerinden paylaştığı makalesinde Türkiye çapında 41 saatte tapu satışı yapmayı başardıklarını ve son teklif verip de kazanamayan katılımcılarla toplamda 37 milyon Türk Lirası tutarındaki bir nakde sahip yatırımcı ağına ulaştıklarını aktardı.

Tapu.com’un CEO’su Emre Erşahin, geçtiğimiz haftalarda Linkedin üzerinden bir makale paylaşımı gerçekleştirdi. Yaptığı bu paylaşımda Tapu.com’un kuruluş sürecinden, benimsediği ilkelerden, işleyiş tarzından ve şu anda bulunduğu konum hakkında bilgiler paylaşan Erşahin, oldukça çarpıcı konulara değindi.

Tapu.com’un Temeli Gayrimenkul Değerleme!

Erşahin, şeffaf, güvenli bir gayrimenkul pazarı oluşturmak niyeti ile yola çıktıklarını belirtirken, internet sitelerinde gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından hazırlanan ekspertiz raporlarını esas aldıklarını bu sayede gayrimenkul yatırımı yapacak vatandaşların ilgili taşınmaz hakkındaki tüm bilgilere ‘şeffaf’ bir şekilde ulaşabildiğini aktardı. Aynı zamanda alıcı adayları için de verilen tekliflerde şeffaflık gösterdiklerini ifade eden Erşahin ‘Geçtiğimiz 2 yılda, 57 ilimizde yüzlerce tapu devri tamamladık. Ofisimize hediye veya teşekkür mektubu yollayacak kadar memnun müşterilerimiz oldu.’ cümleleriyle elde ettikleri bu başarıyı ifade etti.

İlana Çıkış Sonrası 41 Saatte Satış!

Hızlı tapu satışı konusunda oldukça iddialı bir konuma yükseldiklerini ifade eden Erşahin, ilana çıkış sonrasındaki 41 saat içerisinde, 50 saat içerisinde ve 54 saat içerisinde satışların gerçekleştiği tapuların olduğunu ifade ederken, site genelinde yapılan satışların büyük bir kısmının 15 günden kısa sürede gerçekleştiğini ifade etti. Bu istatistik ile Türkiye’deki en hızlı ikinci el emlak satış kanalı olduklarını ifade eden Erşahin, bugüne kadar 120 milyon Türk Lirası tutarında teklif toplamayı başardıklarını ifade etti.

37 milyon Türk Lirası Hazır Nakit!

Erşahin, makale paylaşımında Tapu.Com’da bu kadar hızlı bir büyüme ivmesi yakalamalarının ve hızlı bir satış gerçekleştirmelerinin altında yatan sırrı da paylaştı. Açık artırmaya katılan ve açık artırmayı kazanamayan kişi sayısının baz alarak bir pazarlama stratejisi izlediklerini ifade eden Erşahin, durumu bir örnekle şu şekilde izah ediyor: ‘Örnek vermek gerekirse son dönemde 39 farklı ilde 264 alıcı adayımız 37.264.749 TL hacminde geçerli teklif vermiş fakat açık artırmayı kazanamamışlar. Bu kullanıcılar, bizim için benzer bir tapuyu satın almayı bekleyen hazır alıcı havuzunu oluşturuyor. Kısa bir süre içinde, benzer bir gayrimenkul satışa çıktığında ilgili kullanıcılarla iletişime geçerek hızla satışını gerçekleştirebiliyoruz.’

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com/
Orhan Babaeski - Gündem, Emlak ve Teknoloji kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

five × four =

5,221BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
262TakipçilerTakip Et
1,457TakipçilerTakip Et