Paradise Life Konut Projesi

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Yıldız İnşaat tarafından hayata geçirilen Paradise Life Projesi, 7 bin metrekarelik bir arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Yıldız İnşaat tarafından hayata geçirilen Paradise Life Projesi, 7 bin metrekarelik bir arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

3 blok şeklinde yükselen Paradise Life Konut Projesi toplamda 94 adet konuta yer verilirken, söz konusu olan bu konutlar alıcılarına 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon alternatifleri ile sunuluyor. Üstelik bu konutların büyüklükleri de 130 metrekareden başlayarak 214 metrekareye kadar büyüme gösterebiliyor.

Konut Projesi Genel Özelilkleri

Konut projeleri kapsamında Bursa’ya yepyeni bir değer kazandırması beklenen Paradise Life Projesi’nde, 24 saat güvenlik, güvenlik kameraları, görüntülü interkom sistemleri, güvenlikli giriş çıkış, kapalı devre video sistemleri, izinsiz girişlere karşı alarm sistemleri, çelik kapı, yangın söndürme sistemleri ile yangın ve duman detektörü gibi birçok güvenlik sistemine yer veriliyor. Öte yandan sosyal özellikleri bakımından da bir hayli zengin tasarlanan Padasie Life ile konut sahiplerine, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, hamam, SPA, sosyal tesis, pilates, sauna, fitness center, güneşlenme terası, buhar odası, bilardo salonu, restoran ve cafe gibi birçok sosyal aktivitenin gerçekleştirilebileceği alanlar da sunuluyor. Ayrıca bu projede konut sahiplerinin tüm ihtiyaçları da düşünülerek depo alanı, asansör, açık ve kapalı otopark, park ve bahçe ile beraber bakkal market gibi hizmetlere de yer veriliyor.

İlgili:  Vega Hills Atakum Projesi

Raylı Sisteme ve AVM’ye Yakın!

Daha önce bir benzerine rastlanmamış, doğadan ilham alınarak tasarlanmış ve konut sahiplerine her daim tatildeymiş hissi yaşatan Paradise Life Projesi, sahip olduğu lokasyonu ile de avantaj sağlarken, raylı sisteme ve Metro Alışveriş Merkezine çok yakın bir mesafede konumlandırılıyor.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.