Öztürk G.D., Çok Sayıda Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak! 20 Şubat Son Başvuru!

Öztürk G.D., Çok Sayıda Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak! 20 Şubat Son Başvuru!

Öztürk Gayrimenkul Değerleme A.Ş., çok sayıda şehir için çok sayıda personel alımları yapacak.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı yayınlayan Öztürk G.D., şartları taşıyan ve işe kabul edilen adayları sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edecektir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Detayları

Hem kadrolu hem de sözleşmeli değerleme uzmanı alımları yapacağını açıklayan Öztürk G.D., başvuru yapacak tüm adayların SPK Gayrimenkul Değerleme Lisanslarının olmasını istemektedir.

  • Şehir ve Bölge Planlama, Harita Mühendisliği, Mimarlık ya da İnşaat Mühendisliğinden mezun olan adayları iş başvuruları ilk sırada değerlendirilecektir.
  • Tüm adayların gayrimenkul değerleme alanında minimum 1 sene tecrübelerinin olmasını talep eden firma, yine tüm adayların Gayrimenkul Değerleme esasları ile yasal mevzuatların tümü hakkında bilgi sahibi olmalarını istemektedir.
  • İstenilen bir kriter ise MS Office programları hakkında donanımlı olunması, ileri seviyede kullanabiliyor olunmasıdır.
  • Dinamik, aktif, iş takibi konusunda başarılı, zaman yönetiminde iyi, her zaman kendilerine güvenen adayların başvuru yapmasını isteyen firma, iş planlamada da iyi, girişken olmalarını istemektedir.
  • Ekip çalışmalarına çok önem verilmektedir. Bu nedenle adayların da aynı önemi vermeleri, insan ilişkilerinin başarılı olması, iletişimde son derece iyi olmaları istenmektedir.
  • Uygulama kapsamında teknik usul ile esasların tümü hakkında bilgili olunması, etik kurallara uygun davranılması istenmektedir.
  • Erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş ya da tecil ettirmiş, tüm adayların araç kullanabilmeleri, ehliyetlerinin olması istenmektedir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Başvurusu Ne Zaman Son?

Başvurular 20 Şubat günü sona erecek olup, bu tarihten sonra koşullara uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir.

Öztürk Gayrimenkul Değerleme tarafından açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ozturk-gayrimenkul-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1944694

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.