KariyerOGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme, Uzman Alımı Gerçekleştirecek

OGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme, Uzman Alımı Gerçekleştirecek

İstanbul merkezli hizmet veren OGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme, gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek.

İstanbul merkezli hizmet veren OGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme, gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek.

Gayrimenkul değerleme, proje geliştirme ve danışmanlık alanlarında faaliyet gösteren ve İstanbul’un Zincirlikuyu ve Beşiktaş semtlerinde hizmet veren OGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme Firması, gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek. Hem Anadolu, hem de Avrupa yakalarında çalışmak üzere kadrolu değerleme uzmanı ve değerleme uzman yardımcısı alımı yapacak olan firma; adayların inşaat mühendisliği, mimarlık, harita mühendisliği, şehir ve bölge planlama ya da iktisadi ve idari bilimler ile alakalı bölümlerden mezun olmalarına özen gösteriyor.

SPK lisansına sahip olan adaylarda üniversiteden mezun oldukları bölüm şartı aramayacak olan OGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme firması, aynı zamanda SPK lisansını almayı hedef olarak gören adayların da başvuru yapmasını uygun görüyor. Gayrimenkul değerleme alanında en az 1 yıllık tecrübe sahibi olan adayları ön plana çıkartacak olan firma, gayrimenkul değerleme uzmanlığı alanında bir kariyer hedefi olan uzman ve uzman yardımcıları ile ekip kurmak istiyor.

Gayrimenkul değerleme esasları ve etik kuralları konusunda bilgi sahibi olan adayları ön plana çıkartan firma, aynı zamanda internet ve Microsoft Office uygulamalarına hakim olan adaylar ile çalışmak istiyor.

Talep Edilen Aday Özellikleri

OGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme firması, adayların dinamik ve girişken bir yapıya sahip olmasına önem verirken, aynı zamanda zaman baskısı altında ve esnek çalışma saatleri boyunca çalışma yapabilecek adaylara öncelik tanıyor. Hem planlama, hem iş takibi, hem de zaman yönetimi konusunda kendine güveni olan adayların başvuru yapmasını bekleyen firma, adayların birebir insan ilişkilerinde başarılı olmalarına da özen gösteriyor. Erkek adayların askerliklerini tamamlamış olmalarına özen gösteren firma, aynı şirkette uzun süre çalışma hedefi olan gayrimenkul değerleme uzmanları ile bir ekip kurmayı hedefliyor.

Yapılacak İşin Tanımı

OGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme iş ilanına başvuru gerçekleştiren adaylar, SPK ve BDDK tarafından gerçekleştirilen düzenlemelerin çerçevesinde, talep edilen gayrimenkullerin ekspertiz raporlarını hazırlayacaklar. Hem bağımsız, hem de tarafsız bir şekilde piyasa ve çevre koşullarının analiz edilerek hazırlanacağı raporlar için, gayrimenkullerin piyasa araştırması, fizibilite çalışması, hakların hukuki durumu gibi çalışmaları hazırlamakla görevlendirilecekler. Aynı zamanda proje değerleme, proje geliştirme ve proje danışmanlık çalışmaları da OGA Kurumsal Taşınmaz Değerleme firmasının sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız özgeçmişinizi basvuru@oga.com.tr adresine mail olarak göndererek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

thirteen + four =

5,221BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
262TakipçilerTakip Et
1,457TakipçilerTakip Et