Bankalar Odeabank'tan Her Bütçeye Özel Taşıt Kredisi Olanağı!

Odeabank’tan Her Bütçeye Özel Taşıt Kredisi Olanağı!

Odeabank, sıfır kilometre ve ikinci el otomobil alımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

Odeabank, sıfır kilometre ve ikinci el otomobil alımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

Düzenlediği taşıt kredisi ürünü ile birlikte hem sıfır kilometre otomobil alımlarınızda, hem de ikinci el otomobil alımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sunan Odeabank, ödemelerinizi 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Bütçenize uygun taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte ödeme planı oluşturan Odeabank, taşıt satın alma aşamasında gerekli nakit desteğini temin etmenize yardımcı oluyor.

Satın alacağınız otomobil değerinin hesaplanması aşamasında sıfır kilometre otomobiller için anahtar teslim değeri olan proforma fatura bedelini baz alan Odeabank, ikinci el otomobiller için çekilebilecek taşıt kredisi miktarının hesaplanması aşamasında kasko değerini baz alarak hesaplama yapıyor.

Otomobilin sahip olduğu değerin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar taşıt kredisi sunan Odeabank, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi çekmenize yardımcı oluyor.

Sunduğu taşıt kredisi ürünleri ile birlikte ödemelerinizin ilk yılında sadece faiz ödemelerini gerçekleştirerek, nakit akışınızı daha kolay yönetmenize olanak sağlayan Odeabank, ilk 12 ay boyunca sadece faiz ödemesi gerçekleştirmeniz halinde ödemelerinizin daha düşük taksitler halinde gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

Odeabank’tan çekeceğiniz taşıt kredisi için oluşturulan ödeme planına göre taksitlerinizi Odeabank şubelerinden, ATM’lerinden, internet bankacılığından, müşteri hizmetlerinden, Akbank ATM’lerinden ve PTT şubelerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz

30.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı!

Odeabank’tan çekeceğiniz 30 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için 48 ay vade seçeneği ve eşit taksit tutarları ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,40 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 915,47 Türk Lirası’na, geri ödeme yapacağınız toplam miktar ise 43.942 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, Gayrimenkuleks ziyaretçileri için özel olarak aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile 6 Eylül 2017 tarihinde hazırlanmış olup, tüm bilgiler Odeabank’ın resmi internet sitesinden temin edilmiştir.

https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/Sayfalar/hesaplama-araclari.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi türleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

one × 1 =

5,349BeğenenlerBeğen
8,759TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,675TakipçilerTakip Et