Novo Masion Konut Projesi

Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Muğla Bodrum’da hayata geçirilen Novo Masion Projesi, bir KLT Yapı projesidir. Yaklaşık olarak 4 bin metrekarelik bir arazi üzerinde hayat bulan Novo Masion projesi, 8 adet villadan meydana geliyor. Ayrıca villaların büyüklükleri ise 450 metrekare olacak şekilde tasarlanıyor. KLT Yapı, konut projeleri kapsamında villa olarak hayat geçirmiş olduğu […]

Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Muğla Bodrum’da hayata geçirilen Novo Masion Projesi, bir KLT Yapı projesidir.

Yaklaşık olarak 4 bin metrekarelik bir arazi üzerinde hayat bulan Novo Masion projesi, 8 adet villadan meydana geliyor. Ayrıca villaların büyüklükleri ise 450 metrekare olacak şekilde tasarlanıyor.

KLT Yapı, konut projeleri kapsamında villa olarak hayat geçirmiş olduğu bu projede, bahçe katında odaların yanı sıra zen bahçeleri, iç teras, zemin katında ise teras, havuz ve şömine gibi alanlara da yer veriyor.

Söz konusu bu proje içerisinde yer alan her bir villa için asansör ve girişlerinde engelliler için özel olarak yapılmış birer rampa bulunuyor. Ayrıca her villanın kendisine özel size enerjik hissetmenizi sağlayacak bir spor salonu, saunası, 3 aracın park edebileceği bir otoparkı, havuzu, kışın içinizi ısıtmaya yarayacak şöminesi, özel bahçesi, jeneratörü, yalnızca bir telefon sayesinde kontrolün sizde olmasını sağlayacak akıllı ev sistemi, ısı pompalı VRF ısıtma – soğutma sistemi, biyolojik artırması, su deposu ve özel otoparkı bulunuyor.

Öte yandan Novo Masion’da site içerisinde 20 araçlık ayrı bir otopark, kamera ve güvenlik sistemlerine, bahçıvan ve teknik personelden meydana gelen bir teknik ekibe de yer verilerek konut sahiplerine 7 gün 24 saat hizmet verilmesi sağlanıyor.

Bodrum Gündoğan Koyu’nda sahip olduğu muhteşem deniz ve yeşil manzarası ile adeta Bodrumluları kendine aşık eden bu proje, bölgedeki birçok sağlık kurumu ve eğitim kuruluşuna olan yakınlığı ile de konut sahiplerine büyük avantaj sağlıyor.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.