Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme, Türkiye Geneli Uzman Alımı Yapacak!

Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Türkiye genelinde sözleşmeli ya da kadrolu olarak istihdam edilecek gayrimenkul değerleme uzmanı arayışı gerçekleştiriyor.

SErmaya Piyasası Kurulu ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından gayrimenkul değerleme alanında hizmet sunabilmek adına lisanslanan Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., Türkiye genelinde kadrosunu güçlendirebilmek adına sözleşmeli ya da kadrolu gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. Türkiye’nin her yerinden yapılacak değerleme uzmanı iş başvurusunu kabul eden firma, adaylar arasından yapacağı tercihte birtakım özelliklere dikkat ediyor.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanında Aranan Kriterler

Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. iş başvurusu yapacak adayların SPL Gayrimenkul Değerleme Lisansına sahip olmasına önem veriyor. Aynı zamanda üniversitelerin inşaat mühendisliği, harita mühendisliği, mimarlık ve şehir ve bölge planlama bölümlerinden mezun olan adayların iş başvurusu yapmasını talep eden firma, adayların gayrimenkul değerleme sektöründe en az 3 yıl deneyimli olmasına ve gayrimenkul değerleme sektöründe 3 yıl deneyimi belgelerle tevsik edebilmesine dikkat ediyor.

İş başvurusu yapacak adayların gayrimenkul değerlemenin esaslarına ve yasal mevzuatına hakim olmasına da önem veren Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., adayların uygulama aşamasındaki teknik usule ve esaslara hakim olmasını, sektörün etik kurallarına uygun davranılmasını ve Office programlarını da etkin bir şekilde kullanılabilmesini önemsiyor.

Firma tarafından aranan kriterler arasında adayların dinamik olması, girişken olması, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayarak; zaman yönetimi konusunda kendine güvenmesi, ekip çalışması ile uyum gösterebilmesi, insan ilişkilerinde başarı sağlayarak, iletişim becerilerinin olumlu yönde olması da yer alıyor. Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme, adayların B sınıfı ehliyete sahip olmasına ve aktif bir şekilde otomobil kullanabilmesine önem verirken, erkek adayların da askerlik görevinin tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli olmasını önemsiyor.

İş Başvurusu ve Detayları

Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme tarafından 5 Aralık 2017 Salı günü açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/net-kurumsal-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1930313

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisinden iş ilanlarını inceleyebilir, size en uygun iş hakkında bilgi sahibi olarak, gerekli iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.