Kariyer Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme Türkiye Geneli Eksper Alımı Yapacak!

Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme Türkiye Geneli Eksper Alımı Yapacak!

Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Türkiye genelinde hem kadrolu olarak, hem de çözüm ortağı olarak değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Türkiye genelinde hem kadrolu olarak, hem de çözüm ortağı olarak değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Türkiye’nin 81 şehrinin neredeyse tamamında gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyuran Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. adayların 4 yıllık lisans bölümünden mezun olmalarına ve SPK ile SPL ortaklığında verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı’na sahip olunmasını önemsiyor.

Gayrimenkul değerleme sektörü içerisinde en az 3 yıllık deneyim şartı arayan Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme firması, sektörün etik kuralları konusunda bilgi sahibi olan, bu kuralları uygulayan ve riayet eden değerleme uzmanlarının iş başvurusu yapmasını talep ediyor.

Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasını önemseyen Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., iş başvurusu yapan adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olmalarına, aktif olarak araç kullanabilmelerine ve seyahat engellerinin bulunmamasına özen gösteriyor.

Bu şartları sağlayan adaylar için Türkiye genelinde kadrolu ya da çözüm ortağı pozisyonunda istihdam sağlamayı hedefleyen Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme, adaylar için en önemli kriter olarak sektörde sahip olunan tecrübeyi ve liyakatı göz önünde bulunduracaklarını belirtiyor.

İş Başvurusu ve İş Detayları

Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. başta Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce olmak üzere Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacaklarını duyurdu.

Firma, işe alım gerçekleştirilecek personellerin SPK ve BDDK’nın sunduğu gayrimenkul değerleme ile alakalı mevzuatların çerçevesinde, bankaların teknik şartnamelerine uygun olarak ekspertiz raporu hazırlanması ve hazırlanan raporların kontrol edilmesi konusunda hizmet verecek adayların iş başvurusu yapmasını talep ediyor.

Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından 5 Eylül 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 5 Kasım 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/mulk-kurumsal-gayrimenkul-deg-ve-dan-as-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1763752

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,437BeğenenlerBeğen
9,072TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,740TakipçilerTakip Et