Mülk Kurumsal G.D., Türkiye Geneli Kadrolu 100 Çözüm Ortağı Alımı Yapacak!

Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık, Türkiye Geneli 81 ilde istihdam etmek üzere Kadrolu Çözüm Ortağı alımları gerçekleştirecek.

Mülk Kurumsal G.D., Türkiye Geneli Kadrolu 100 Çözüm Ortağı Alımı Yapacak!

Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık, Türkiye Geneli 81 ilde istihdam etmek üzere Kadrolu Çözüm Ortağı alımları gerçekleştirecek.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı duyurusu yapan Mülk Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Şirketi, 81 ilde kadrolu istihdam etmek için alımları gerçekleştirecek.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İş İlanı Tüm Detayları

SPK ile BDDK gayrimenkul değerlemeye ilişkin mevzuatlar kapsamında, bankaların teknik tüm koşullarınca Değerleme Raporunun hazırlanmasını ve denetlemesini yapılması için Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı yayınlayan şirket, başvuruda bulunacak tüm adayların SPK lisansını olmasını, yine benzer şekilde 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmuş olmasını istemektedir.

Gayrimenkul Değerleme Sektöründe en az 3 sene olmak üzere deneyimlilik arayan şirket, sektörün tüm etik kuralları hakkında bilgi sahibi olmalarını, buna uyum sağlamalarını, bu kurallara riayet etmelerini istemektedir.

Adayların aynı zamanda B sınıfı ehliyetlerinin bulunması istenmektedir. Bu kapsamda bireylerin aktif olarak araç kullanabilmelidir.

Erkek adaylarda ayrıca şart belirten şirket, askerlik görevlerini tamamlamış erkek bireylerin başvurularını değerlendirmeye alacaktır.

Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Şirketi, yukarıda belirttiğimiz şartları sağlamayan adayların başvurularını değerlendirmeyecektir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı için son başvuru tarihi ise 3 Kasım 2017 Cuma olarak belirlenmiştir.

Mülk Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından 5 Eylül 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/mulk-kurumsal-gayrimenkul-deg-ve-dan-as-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1763752

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.