GayrimenkulEks

MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarı İçin Geri Sayım Başladı!

MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarı İçin Geri Sayım Başladı!

MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarında 90 Ülke Bir Araya Gelecek

Gayrimenkulde 90 ülkeyi bir araya getirecek olan MIPIM 2017 fuarı katılımcı firmaları Fransa’nın Cannes şehrinde ağırlayacak. Dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı olarak gösterilen MIPIM 2017 fuarına Türkiye’den 600 kişi katılacak.

MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarı, 14 ile 17 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. Bu kapsamda hazırlıklarda sona gelindi. 90 ülkeden fuara gelecek yatırımcılar projelerini uluslar arası arenada tanıtma imkanı yakalayacak. Fuarın bin 800 metrekarelik alana kurulduğu öğrenilirken, fuar kapsamında 250 gayrimenkul firmasının yer alacağı bildirildi. toplam ziyaretçi sayısı ise 23 binden fazla bekleniyor.

MIPIM 2017’de Türkiye’de Yer Alıyor

Türkiye MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarına 600 kişiyle katılım sergileyecek. Katılımcılar arasında Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de yer alıyor.

Fransa’nın Cannes şehrinin sahilinde özel bir alana kurulan fuarda, İTO “İstanbul Gayrimenkul Çadırı” ile yer alıyor. “İstanbul: İki Kıta Tek Şehir” bağlığıyla fuar kapsamında faaliyetlerini sürdürecek çadırda, yabancı yatırımcının bu çadıra ilgisinin yoğun olması bekleniyor.

MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarına damga vurması beklenen İTO çadırı projelerini dijital olarak sunacak. Gayrimenkulde profesyonellerin buluşma noktası olarak bu çadır gösteriliyor. Uluslar arası platformda zenginden de zengin olarak adlandırılan yatırımcılara, yatırım aracılığı ile vatandaşlık elde etme hakları da anlatılacak.

Konu hakkında açıklama yapan İTO Başkanı MIPIM Gayrimenkul Fuarında geçen iki yıl içerisinde Türkiye’ye ilginin yoğun olduğunu kaydetti. Yaşayan İstanbul maketinin fuar kapsamında türkiye2nin görünen yüzü olduğunun altını çizen Başkan, “İTO’nun MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarındaki çadırında bu sene hem kent maketi hem de ikili görüşmeler yapılacak. Kentteki gayrimenkul projeleri bu kapsamda dünyanın en profesyonel yatırımcılarına tanıtılacak. Ziyaretçileri oldukça etkileyecek güzellikteki projeler yanında, hem yatırım hem de vatandaşlık konularında bilgi aktarılacak” şeklinde konuştu.

Bu kapsamda İstanbul her iki kıtada da topraklarının olmasını avantaja dönüştürmeyi hedefliyor. Son zamanlarda kentte üretilen konut projeleri de bu nedenle yabancı yatırımcı tarafından çokça tercih ediliyor.

Benzer:  İTO Başkanı’ndan 200 Bin Yerli Otomobil Satın Alma Sözü!
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Bina İzin Belgelerinde Daire Sayısında Artış Görüldü!
Konut Üreticilerinin Yeni Gözdesi Pendik Oldu!
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
Ayda 2.000 Lira Taksitle Konut Satın Alma İmkanı!
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ