Merkez Bankası’nın Hizmet Binası İhalesi 27 Temmuz’da!

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)'nin öncülük ettiği İstanbul Uluslararası Finans Merkezi (İFM)'de yer alacak olan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) hizmet binası için ihale, 27 Temmuz 2017 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin öncülük ettiği İstanbul Uluslararası Finans Merkezi (İFM)’de yer alacak olan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) hizmet binası için ihale, 27 Temmuz 2017 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi (İFM)’nin daha önce düzenlenecek iken iptal edilen Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) yeni hizmet binası ihalesi için yeni tarih belirlendi. Merkez Bankası’nın hizmet binası için gerçekleştirilecek olan ihale 27 Temmuz tarihine alındı.

Bahsi geçen proje, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alan Uluslararası Finans Merkezi’nin 3328 no’lu ada, 10 parselde yer alan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Hizmet Binası için arsa satış kârlılığı gelir paylaşımı işi ihalesi, açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nde inşa edilecek olan hem ticaret, hem konut, hem de otopark alanlarına sahip olacak olan projenin 55 katlı Merkez Binası, toplamda 1465 gün içerisinde (4 yıl) tamamlanarak tespit edilmesi gerekecek.

Merkez Bankası Hizmet Binası İhalesi 27 Temmuz’da!

Merkez Binası’nın yeni hizmet binası için gerçekleştirilecek olan ihale, 27 Temmuz Perşembe günü, saat 11.00’da Halkalı Küçükçekmece’de yer alan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nda gerçekleştirilecek.

Bir Önceki İhale İptal Edilmişti!

2017 yılının Şubat ayında ilk kez gerçekleştirilen ihale için teklifleri toparlayan TOKİ, ticaret merkezleri üzerinden elde edeceği getiriyi yeterli bulmadığı için ihaleyi iptal etmişti. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nde inşa edilecek olan 55 katlı ticaret, konut ve otopark alanlarına sahip olan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Yeni Hizmet Binası ihalesi, 27 Temmuz 2017 tarihinde tekrar gerçekleştirilecek.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.