GayrimenkulEks

Maximum Karttan 15 TL Hediye

Maximum kredi kartı sahiplerine market alışverişlerinde maxi puan müjdesi. Fırsattan faydalanmak isteyen müşteriler için son gün bugün 7 Ocak 2018.

Maximum Karttan 15 TL Hediye

Maximum kredi kartı sahiplerine market alışverişlerinde maxi puan müjdesi. Fırsattan faydalanmak isteyen müşteriler için son gün bugün 7 Ocak 2018.

Maximum kredi kartı ile üye marketlerden yapılacak alışverişlerde 15 TL hediye. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler en az 100 TL ve üzeri alışveriş yaptıklarında maxi puan kazanacak. Ayrıca 100 TL’lik harcamanın 2 defa yapılması kaydı ile puanlar hesaba yüklenecek.

Toptan Satış Marketleri Kampanyaya Dahil Değil

5 Ocak tarihinde başlayan kampanya 7 Ocak tarihinde son bulacak. Alışverişlerin farklı günlerde ve tek seferde 100 TL’lik olması şartı aranıyor. Kampanya ziraat kartları, şirket kartları, vadematik ve aidatsız kartlardan yapılacak alışverişler için geçerli olmayacak. Yine en önemli şartlardan birisi ödemenin pos cihazından yapılması aksi taktirde puan kazanılamayacak. Toptan satış yapan alışveriş mağazaları da kampanya kapsamında yer almıyor. Elektronik, tekstil ütünleri, cep telefonları, beyaz eşya, mobilya ve alkol ürünlerinin satın alımında puan kazanılması söz konusu olmayacak. Maxi puanlar 12 Ocak 2018 tarihinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek. Maxi puanların son kullanım tarihi olarak 22 Ocak tarihi olduğu açıklanırken kullanımlayan puanlar kartlardan silinecek.

Kampanya Katılımı Mobilden Yapılacak

Para puan kazanmak isteyen müşteri kampanyadan birden fazla kartı olsa dahi sadece 1 kere faydalanabilecek. Kuzey Kıbrıs Türk  Cumhuriyeti(KKTC)’deki zaman farkı nedeni ile 22 Ocak gecesi saat 23.00’a kadar kampanya devam edecek. Yine fırsat için sadece mobil uygulama üzerinden yapılan başvurular değerlendirmeye alınacak. 2 seferlik 100 TL’lik tek çekim alışverişin ardından müşterinin hesabına 15 TL para puan yatırılacak. Maximiles kartlar için kazanılan puanlar MaxiMil’e dönüşütürülemeyecek. Maximum anlaşmalı mağazalar ile anlaşmalı pos cihazlarından yapılacak alışverişlerden para puan elde edilecek.

Benzer Haber:  Bankalardan MTV Ödemelerine Taksit İmkanı
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Diyarbakır Sur İçin Yeni Dönem Başlıyor!
Dikkat! 1 Haziran’dan Sonra O Binalara Yapı Ruhsatı Verilmeyecek!
3. Havalimanı İle Bilet Fiyatları Düşecek Mi?
3 Yönetmelik Değişti! Artık Ön Ödemeli Konut Satışlarında Sigorta Zorunluluğu Var!
87.000 Asansöre Kırmızı Etiket, Firmalara ise 7 Milyon TL Ceza
Gebze-Darıca Metro Hattı İçin İhale Tarihi Belirlendi!
İnşaat Sektörü Dünya Çapında Büyümesini Sürdürecek!
2018 TOKİ Malatya Darende Konutları! Son Başvuru: 30 Mart!
Dar Gelirliler için 285 TL’den Başlayan Taksitle 2018 Kars Sarıkamış Konutları!
İşte Dünya Borsasının Toplam Değeri!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ