Gündem Mahal Sancaktepe Konut Projesi

Mahal Sancaktepe Konut Projesi
M

Denge Yapı, Sancaktepe'de Mahal Sancaktepe konut projesini inşa ediyor.

Denge Yapı, Sancaktepe’de Mahal Sancaktepe konut projesini inşa ediyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın gelişmekte olan semtlerinden biri Sancaktepe’de Denge Yapı tarafından hayata geçirilen Mahal Sancaktepe Projesi, 15 bin 640 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa ediliyor.

Yaşatmış olduğu konfor ve yaşam kalitesinin yanı sıra, konut satın alırken kazançlı çıkmanın da farkını yaşatan bu proje 6 blok olacak şekilde tasarlanıyor.

Mahal Sancaktepe Konut Projesi Genel Özellikleri

Söz konusu bu 6 blokta toplamda 346 adet konuta yer verilecek olan Mahal Sancaktepe Projesi’nin yüzde 79’luk alanı ise yeşil, sosyal ve açık alanlar için özel olarak dizayn ediliyor. Bir oda bir salondan üç oda bir salona kadar 5 farklı tipte daire alternatifi sunumu gerçekleştirilen bu projede, ayrıca dairelerin büyüklükleri de 50 metrekare ile 127 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Mahal Sancaktepe Konut Projesi Konumu

Denge Yapı’nın konut projeleri kapsamında hayata geçirmiş olduğu bu projesinde sauna, biri açık biri kapalı olmak üzere 2 adet yüzme havuzu, sosyal tesis, oyun parkı, restoran ve cafe gibi sosyal alanlara da yer verirken, konut sahiplerinin olası ihtiyaçlarını da unutmuyor. Her türlü ihtiyaca cevap verebilmek adına projede kuaför, asansör, fiber optik internet yapısı, teknik servis, su deposu, bakkal, market, kuru temizleme, jeneratör, kapalı otopark, bahçe ve park gibi hizmetler iel beraber tam donanımlı güvenlik hizmetleri de sunuluyor. Böylelikle bu proje planlı bir şekilde gerçekleştirilmiş altyapısı ve güvenlik donanımları sayesinde konut sahiplerinin ihtiyaç ve konforu göz önünde bulundurularak hayata geçiriliyor.

Projenin mimarı Denge Yapı, barınmanın yanı sıra uygun fiyatlarla lüks ve konforlu bir hayat sürdürmeyi isteyen tüm herkesi projesine davet ediyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − seventeen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,483BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,302TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,801TakipçilerTakip Et