Lal Gayrimenkul Değerleme, Türkiye Geneli Eksper Alımı Yapacak!

Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Lal Gayrimenkul Değerleme, Türkiye genelinde Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı’na sahip ya da sahip olmaya hak kazanan, değerleme uzmanlığı sektöründe en az 3 yıllık tecrübeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Firma, açtığı iş ilanına üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Mimarlık, Harita Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği bölümünün Tarım Ekonomisi alanı ve Makine ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan lisanslı adayların başvuru yapmasını talep ediyor.

İş başvurusu yapan adayların Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanmalarını önemseyen firma, adayların çalışkan, girişken, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip olmalarına da özen gösteriyor.

Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., iş başvurusu gerçekleştirecek adayların aktif araç kullanmalarına, B sınıfı ehliyete sahip olmalarına ve seyahat engellerinin bulunmamasına da özen gösteriyor. İnsan ilişkilerinde başarı gösteren, takım çalışması ile uyumlu bir şekilde çalışabilecek adaylar arasından personel alımı yapacak olan firma, uygun görülmesi halinde çalışmalarını home ofis şartlarında yerine getirecek adaylar arasından tercihini gerçekleştirecek. Firma, aynı zamanda erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına özen gösteriyor.

Lal Gayrimenkul Değerleme Personel Alımı Detayları

Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., başta Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Trabzon, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere tüm ülke genelinde kadrolu gayrimenkul değerleme uzmanı alımı gerçekleştirecek. SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı lisansına sahip adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden firma, 3 yıllık tecrübe koşulunu sağlayan ve ekspertiz raporunun hazırlanması ve teknik kontrollerin yapılması konusunda tecrübeli olan adaylar arasından tercih gerçekleştirecek.

Belirtilen şehirlerin dışında kalan tüm şehirler için de Çözüm Ortaklığı pozisyonu için iş başvurusu yapılmasını kabul eden Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., ülke genelinde kaç adet personel alımı gerçekleştireceği konusunda ise bir bilgi paylaşmıyor.

İş Başvurusu

Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. tarafından açılan bu iş ilanına iş başvurusu yapmak için aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Firma, 31 Ağustos 2017 tarihinde açtığı iş ilanı ile birlikte 26 Ekim 2017 tarihine kadar yapılacak olan iş başvurularını temin edecek.

http://www.kariyer.net/is-ilani/lal-gayrimenkul-degerleme-ve-mus-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1861930

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisine göz atarak firmalar tarafından açılan iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.