Kuveyt Türk’ten Her İhtiyaca Özel Finansman Kampanyaları!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, çeşitli ihtiyaçlara yönelik çeşitli ihtiyaç finansman kampanyaları düzenledi.

Kuveyt Türk'ten Her İhtiyaca Özel Finansman Kampanyaları!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, çeşitli ihtiyaçlara yönelik çeşitli ihtiyaç finansman kampanyaları düzenledi.

Öğrencilerin eğitimleri için eğitim finansmanı, hac ve umre ibadetleri için Hac/Umre Finansmanı, tatile çıkmak isteyen, seyahat etmek isteyenler için ise seyahat finansmanı kampanyası düzenledi.

Kuveyt Türk Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı Detayları

Finansman kampanyaları için azami ödeme süresi ise 4 yıl yani 48 ay olarak belirlenmiştir.

Hac/Umre Finansmanı Detayları

Kutsal toprakların ziyareti, ziyaretlerin huzurla, nakit düşünmeden yapılması için düzenlen Hac/Umre finansmanı için banka organizasyon şirketleri ile Diyanet İşleri Bakanlığı’na yapılan ödemeler için destek vermektedir. Uygun kar payı oranları sunan Kuveyt Türk Katılım Bankası, esnek ve değişen kredi ödeme planı düzenlemektedir. Ancak Umre ziyaret için anlaşılan tur firmasının Umre organizasyonu gerçekleştirmek için yetkisinin olması istenmektedir. Aynı zamanda bu firmanın Diyanet İşleri Bakanlığı listesinde de bulunması talep edilmektedir.

Eğitim Finansmanı Detayları

Benzer şekilde ilköğretimden üniversiteye, kurslardan dershanelere kadar çeşitli eğitimler için eğitim finansmanı imkanı veren banka, her türlü ihtiyaca destek olmaktadır.Bu finansman kampanyası proforma fatura karşılığında kullandırılmaktadır. Ayrıca söz konusu eğitim kurumu ile banka arasında protokol yapılırsa da çeşitli finansman imkanları da verilmektedir.

Seyahat Finansmanı Detayları

Son olarak seyahat finansmanı hem Türk Lirası hem de dolar ve euro cinsinden verilebilmektedir. Seyahat bileti, seyahat esnasında konaklanacak yerlerin ücretlerine destek olan banka, yine proforma fatura karşılığında finansman vermektedir.

İhtiyaç Finansmanı Azami Vade 48 Ay!

Tüm finansmanların azami ödeme süresi 48 aydır. Uygulanan kar payı oranları ise finansman türüne ve ödeme planına göre farklılık göstermektedir. Örneğin 48 ay vadeli eğitim ve seyahat finansmanında yüzde 1,35 oranında kar payı uygulanırken, Hac/Umre finansmanında yüzde 1,28 oranında kar payı uygulanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.