Küvet Üzeri Sunum Tahtası Önerileri

Günümüzde trendler, sosyal medya paylaşımları sayesinde hızlı bir şekilde değişmekte ve yenilenmekte.

Günümüzde trendler, sosyal medya paylaşımları sayesinde hızlı bir şekilde değişmekte ve yenilenmekte.

Son zamanlarda sosyal medyada sıklıkla karşılaştığımız ve Bathtub Caddy olarak adlandırılan küvet üzeri sunum tahtaları, banyoda küvet keyfini banyo dekorasyonu ile tamamlıyor. Banyoda küvetinizde geçirmiş olduğunuz vakti daha keyifli ve daha uzun süreli bir hale getirebilmek için kitap, kahve, teknolojik aletler, ya da meyve tabakları ile mümkün olabiliyor.

Küvetlerin üzerine yerleştirilen bu sunum tahtaları, ayrıca kişisel ürünlerin de bir yere sahip olduğu son trend dekorasyon parçalarından biridir.

Söz konusu olan bu tahtaları küvet üzerine yerleştirilerek masa işlevi görülmesi sağlanıyor. Banyoda kitap okumayı, kahvenizi yudumlamayı ya da kişisel eşyalarınızı yerleştirebilme konusunda kolaylık sağlayan bu tahtalar, aynı zamanda daha huzurlu ve keyifli bir banyo imkânı da sağlıyor. Öte yandan bathtub caddy tahtaları ürünlerinizin ıslanmasını engelleyerek basit kullanımına olanak sağlıyor.

Hem Sunum Hem Dekorasyon Aynı Tahtada Bir Araya Geliyor

Bahsi geçen bu sunum tahtalarının en güzel özelliklerinden biri banyo haricinde ev dekorasyonunda da kullanılabilir olmasıdır. Bunun yanı sıra küvet üzerinden alınıp uygun bir alana yerleştirildiğinde raf görevi de görürler. Kişisel bakım ürünleri, sabun, bardak, havlu ve bunun gibi malzemelerin yerleştirildiği bu tahtalar banyo dekorasyonunuza da modern ve şık bir görünüm kazandırır.

Modern tarza bir banyo dekorasyonu için önerilen dekorasyon fikirlerinin en başında yer alan bathcub caddy tahtalar, daha çok beyaz ya da kahve tonlarında tercih ediliyor. Otantik ve retro görünümü ile banyo dekorasyonunu büyük ölçüde etkileyen bu tahtalar, modern ve minimal bir banyo tasarımı için de kullanılabiliyor. Her türlü dekorasyonu etkileyen bu tasarımları mağaza ve internet sitelerinde bulabilmeniz mümkündür.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.