KariyerKoza Gayrimenkul AŞ Çok Sayıda Personel Alacak!

Koza Gayrimenkul AŞ Çok Sayıda Personel Alacak!

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan adayların başvurusunu bekleyen Koza Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Harita mühendisliği, Şehir Bölge Planlama ya da İnşaat Mühendisliği bölümlerinden alımlar yapacaktır.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan adayların başvurusunu bekleyen Koza Gayrimenkul Değerleme A.Ş Harita Mühendisi, Şehir Bölge Planlama ya da İnşaat Mühendisi bölümlerinden alımlar yapacaktır.

İş başvurusunda bulunacak olan adayların gerekli kriterleti karşılaması durumunda iş başvuruları değerlendirilecektir. İş başvuruna bulunmak isteyen adayların Kariyet.net iş ilanı sayfasından ulaşması gerekiyor.

Koza Gayrimenkul Değerleme A.Ş. İş Alımı İçin Gerekli Şartlar Nedir?

Koza Gayrimenkul Değerleme A.Ş. iş başvurusu için bulunan adayların gayrimenkul alanında iş tecrübesi olması gerekiyor. Dinamik ve motivasyonu yüksek olan adayların başvurusunu bekleyen firma aynı zamanda B sınıfı sürücü belgesine de sahip olması gerekiyor. İnsan ilişkilerinde başarılı olan bay ve bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş başvurusunda bulunan adayların mesleki kariyere önem vermesi, yoğun çalışma temposuna uyumlu olması ve aynı zamanda iş tecrübesi olması gerekiyor.

Daha çok tecrübenin gayrimenkul alanında yapılmış olması gerekiyor. Kriterleri arasında yaş ile ilgili bir paylaşım yapmayan firma daha çok genç adayların başvurusunu değerlendirecektir. Türkiye’nin farklı bölgelerinde iş alımı yapacak olan firma aynı zamanda seyahat engeli bulunmayan adayların başvurusunu değerlendirecektir.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adayların başvuru tarihi geçmeden önce Kariyet.net iş ilanı sayfasından başvuruda bulunması gerekiyor. İlana başvurmak için 18 Nisan tarihine kadar başvuru da bulunmanız gerekiyor. İş başvurusu için ilan 21 Şubat tarihinde açılmış olup 18 Nisan tarihinde başvuruya kapatılacaktır.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilani/koza-gayrimenkul-degerleme-as-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1733045
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

nine − 4 =

5,221BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
262TakipçilerTakip Et
1,457TakipçilerTakip Et