Kent Kurumsal AŞ Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Personel Alımı Yapacak

Firma bünyesinde kadrolu olarak çalıştıracağı gayrimenkul değerleme uzmanları ve ülke genelinde çözüm ortakları aramaktadır.

Kent Kurumsal A.Ş. Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alacak.

Kent Kurumsal Gayrimenkul Değerleme Ve Danışmanlık A.Ş. Ankara merkezli faaliyet gösteren, alanında başarılı işler gerçekleştiren bir firmadır. Firma şimdi de bünyesinde kadrolu olarak çalıştıracağı gayrimenkul değerleme uzmanları ve ülke genelinde çözüm ortakları aramaktadır.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı personel alımı için başvuracak adayların Ankara ve İstanbul’da ikamet etmesi gerekmektedir. Ayrıca adaylarda eksper statüsü ve kontrolör statüsü de aranmaktadır.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İçin Firmanın Aradığı Nitelikler Nelerdir?

Kent Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık firması öncelikle başvuruda bulunacak adayların Üniversitelerin Harita Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama gibi bölümlerinden mezun olması şartı aranmaktadır. Gayrimenkul değerleme hususunda en az 3 yıl deneyimli olması firmanın öncelikli tercihleri arasındadır. SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Lisansı almış olması, gayrimenkul değerleme raporlarının kontrollerinin yapılmış olması ve bu raporların onaylanmasında da deneyim sahibi olması şartı aranmaktadır.

Aynı zamanda firma, iş ilanına başvuracak adayların B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, sürekli olarak araç kullanabilen ve seyahat etmesinde sakıncası olmayan uzmanlar aramaktadır. İnsan ilişkileri kuvvetli ve MS Office programlarını iyi derece de kullanabilmeleri de aranan nitelikler arasında yer almaktadır.

Firma İçerisinde Gayrimenkul Değerleme Uzmanının İşi Ve Görevi Nedir?

Gayrimenkul Değerleme Uzmanları, kişi ve kuruluşların istedikleri takdirde gayrimenkul, gayrimenkul değerleme projesi veya bir gayrimenkule bağlı hakların değerleme tarihindeki muhtemel değerini belirleyecek. Belirlediği değerleri yazılı bir şekilde rapor edecek. Bu raporları tamamladığında bütün evrakları firmaya teslim edecek.

Bu iş ilanı Türkiye genelinde olup son başvuru tarihi 1 Haziran 2017’dir.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilani/kent-kurumsal-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1761575
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

2 + 1 =