Kaşmir Premium Konut Projesi

Köroğlu İnşaat, Gülsan Holding ve MNT İnşaat’ın ortak projesi olarak hayata geçirilen Kaşmir Premium Projesi, Ankara’nın Etimesgut ilçesi Eryaman bölgesinde inşa ediliyor.

Köroğlu İnşaat, Gülsan Holding ve MNT İnşaat’ın ortak projesi olarak hayata geçirilen Kaşmir Premium Projesi, Ankara’nın Etimesgut ilçesi Eryaman bölgesinde inşa ediliyor. 4’ü kule ve 4’ü de kısa olacak şekilde toplamda 8 adet blok ve bir alışveriş merkezinden meydana gelen bu projede yalnızda 4 oda 1 salon daire tipine yer veriliyor.

Gülsan Holding’in daha önce Ankara Eryaman’da hayata geçirmiş olduğu ve büyük talep gören Kaşmir Göl Evleri’nden sonra hemen bu projenin yanı başına inşa edilen Kaşmir Premium Projesi’nin de aynı oranda talep görmesi bekleniyor. Diğer konut projesi gibi göl manzarasına sahip olacak Kaşmir Premium’da yer alacak olan dairelerin büyüklükleri henüz netlik kazanmış değil.

Ankara’da hayata geçirdiği diğer konut projeleri ile dikkatleri üzerine çeken Gülsan Holding, bu projesinde başarılarıyla konut sektöründe nam salmış olan Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ile birlikte çalışmayı tercih ediyor.

Kaşmir Premium Konut Projesi Genel Özellikleri

Kaşmir Premium Projesi hakkında çok az bilgiye yer verilmesine rağmen projenin teknik, sosyal ve güvenlik özellikleri hakkında yeteri kadar bilgi bulunuyor. Kaşmir Premium’da konut sahiplerinin güvenliği için 7 gün 24 saatte nöbette olup devriye gezecek güvenlik görevlileri, kameralı güvenlik sistemleri, yangın ve duman detektörü, otomatik yangın söndürme sistemleri ve kontrollü giriş çıkış gibi güvenlik sistemlerine yer verilecek.

Ayrıca deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen bu proje, ses yalıtımı, su deposu, merkezi kablolu TV alt yapısı, jeneratör, hidrofor ve ısı yalıtımı gibi teknik özelliklerle de donatılacak. Sosyal alanları hakkında çok bir bilgi verilmese de konut sahipleri için, çocuklara yönelik oyun alanları, spor salonları, fitness merkezi, futbol, voleybol, basketbol sahaları, tenis kortu, yürüyüş parkurları, eğlence merkezi, cafe ve restoranlar, market, sauna, hamam, süs havuzu, açık ve kapalı otoparklar, yine açık ve kapalı yüzme havuzları ve yeşil alanlar gibi sosyal olanaklar tanınması bekleniyor.

Çalışmaları devam eden Kaşmir Premium Projesi’nin 2019 yılının Aralık ayında tamamlanmasının ardından konut sahiplerine anahtar teslimi yapılaması planlanıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.