Kare Gayrimenkul, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Gerçekleştirecek!

Kare Gayrimenkul,  3 farklı şehir için Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı gerçekleştirecek.

Kare Gayrimenkul, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Gerçekleştirecek!

SPK ile BDDK yetkisi verilmiş değerleme hizmeti ile 6 yıldır ülkemizde değerleme kapsamında hizmet veren Kare Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı yapacak.

Kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye genelinde ilk sırada bankalar yer almak üzere, çeşitli kurum ile kuruluşlara gayrimenkul değerleme hizmeti sağlayan Kare Gayrimenkul,  3 farklı şehir için Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı gerçekleştirecek.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı için Tüm Detaylar

Adaylar Aydın, Çanakkale ve İstanbul illerinde istihdam edilecekler. İstanbul’un Anadolu yakası ile Beylikdüzü için alımlar gerçekleştirilecek. Bu sebeple bireylerin bu lokasyonla herhangi bir ulaşım problemleri olmaması gerekmektedir. Ya da bu lokasyonlarda ikamet edecek pozisyonda bulunulması gerekmektedir.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı alımı için en az 2 sene deneyimlilik istenmektedir. İstenilen deneyimlilik ya saha ya da denetim alanında talep edilmektedir.

Üniversite mezunluğu için bölüm kriterleri sunulmaktadır. Bu bölümler; İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Mimarlık, İktisat’tır. Bu bölüm haricinde mezun olmuş bireylerin başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Tüm bireylerin SPK tarafından verilmiş Gayrimenkul Değerleme Uzmanı lisansını hak etmiş olmaları gerekmektedir.

Tüm adaylara tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacaktır.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı iş ilanı için başvuru yapacak erkek bireylerin ise askerliklerini yapmış olmaları isteniyor. Alanında kariyer hedefleyen, uzun dönemli çalışacak adayları tercih edilecektir.

Yüksek lisans, doktora öğrencilerinin yaptığı başvurular da söz konusu iş ilanı için uygundur.

Başvurular 1 Eylül 2017 Cuma gününe kadar devam edecektir. 1 Eylül gününden sonra uygun olan adaylar ile iletişme geçilecektir. Tüm bireylerin detaylı CV bırakmaları, tüm deneyimliliklerini belirtmeleri, program bilgileri var ise yazmaları başvuru süreci için önemlidir.

Haberin sonunda verdiğimiz bağlantı aracılığı ile de başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kare-gayrimenkul-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1824037

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından açılan iş ilanları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.