Kare Gayrimenkul Değerleme, Personel Alımı Gerçekleştirecek!

2011 Yılı itibariyle hizmet vermeye başlayan, SPK ve BDDK lisansına sahip olan Kare Gayrimenkul Değerleme A.Ş., gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek. İşte firma tarafından açılan iş ilanına dair tüm detaylar!

2011 Yılı itibariyle hizmet vermeye başlayan, SPK ve BDDK lisansına sahip olan Kare Gayrimenkul Değerleme A.Ş., gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için personel alımı gerçekleştirecek. İşte firma tarafından açılan iş ilanına dair tüm detaylar!

Kare Gayrimenkul Değerleme A.Ş., bünyesinde çalıştırmak üzere gayrimenkul değerleme uzmanı alımı gerçekleştirecek. Başka Türkiye’de hizmet veren bankalar olmak üzere, bazı kurum ve kuruluşlar için de gayrimenkul değerleme hizmeti veren firma, kaç adet gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağı konusunda bir bilgi paylaşmamış durumda.

Gayrimenkul değerleme uzmanlığı kadrosu için iş başvurusu gerçekleşirecek adayların üniversitelerde eğitim veren İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, İşletme ya da İktisat bölümlerinden herhangi birinden mezun olmalarına özen gösteren Kare Gayrimenkul Değerleme A.Ş., iş ilanına başvuru yapacak adayların SPK / SPL tarafından verilen ‘Gayrimenkul Değerleme Uzmanı’ lisansına sahip olmalarına da özen gösteriyor.

Gayrimenkul değerleme sektörü içerisinde en az 2 yıllık saha tecrübesi yada denetim tecrübesine sahip olunmasına da özen gösteren firma, özellikle Marmara Bölgesi’nde ikâmet eden, tercihen İstanbul’un her iki yakası, Çanakkale, Balıkesir ve Aydın şehirlerinde yaşayan adayların başvuru gerçekleştirmelerini talep ediyor.

Aynı zamanda adayların aktif olarak araç kullanabilmelerine, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmalarına, takım çalışmasında başarı gösterebilmelerine, düzgün bir diksiyona sahip olmalarına ve bir şirkette uzun süre çalışmayı kendilerine prensip edinmelerine özen gösteren Kare Gayrimenkul Değerleme A.Ş., 9 Temmuz 2017 tarihinde oluşturduğu iş ilanı ile 1 Eylül 2017 tarihine kadar iş başvurusu alacak.

Siz de bu kriterleri sağladığınızı düşünüyorsanız ve gayrimenkul değerleme sektöründe bir kariyer planınız varsa, 1 Eylül 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kare-gayrimenkul-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1824037

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini inceleyerek Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Harita Mühendisi, İnşaat Mühendisi gibi alanlarda personel arayan firmaların iş ilanlarını inceleyebilir, uygun gördüğünüz iş ilanına başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.